Zemledus čempis 1 kārta

AGAT 2013 gada ziemas modelis

AGAT 2013 gada ziemas modelis

Balvos lielā salā notika tā tirināšanas sacensība. Diez ko zivis izjūt un domā kad pēkšņi kā pēc burvju mājiena tuksnesīgi garlaicīgajā zemūdens ainavā atveras debesis, nolido vairāki kilogrami gardākā skrubināmā un atkal iestājas klusums, vien daži tārpiņi vilinoši karinās uz čupiņām. Zivtiņas dara to pat ko mēs darītu- uzmanīgi piepeld un sāk skrubināt. Tālāk tas viss izvēršas atkarībā no zivs temperamenta un mānītāja iemaņām- spējas lasīt un atrast to, ko zvīņotās grib. Skatot šo visu klātienē gribas izsaukties “ComeOn! Ir jābūt vēl kādam veidam kā tikt pie kontakta- šis tak ir garlaicīgi, turklāt baigi vienveidīgi!” Bet laiks iet, jaunatklājuma priekšnojauta atkāpjas un tu sāc ievilkties.

Balvu ezers nebija loģisks. Katrā pleķī zivis stāvēja savādāk pie vai virs grunts, vienā stūrī ietek upīte- tātad ir straume. Otrā dienā sektori, kuri bija pret straumi augstāk ķēra daudz labākus lomus nekā tālākie.

BB Copes komandas motors- Kristīne (ex.Māklere)

BB Copes komandas motors- Kristīne (ex.Māklere)

Es nebiju startējis divas sezonas, ja ne trīs. Un tagad atkal biju gatavs dīdīties pa ledu. Lielā mērā tāpēc, ka Ērgļos ir pāris puiši, kam nākotnē prognozēju labas izredzes. Tā nu komandas “Agat” sastāvā ar Slavu, Krišjāni un Aināru copēt braucām arī mēs ar Niku no ĒVsk 9 klases. Un guvām labu ieskatu čempionātā gan sacensībās, gan vakarējot kojās. Šeit būs par sacensībām. Latvijas Čempionāta līmenis ir tik augsts, ka no Pēterburgas krievi brauca mācīties un nemaz netika plānotajā galvgalī. Daudzi netika, ja godīgi. Arī ļoti prasmīgie Lideru Pēteris(4v. un 5.v.), Eglīšu Ainārs (5 v. un 7 v.) netika pie zivs vajadzīgajā daudzumā. Daļēji ezera neprognozējamības dēļ. Tāpat Raciborsku Hariņš vienu dienu uz zirga būdams(1 v.) otrā zem zirga pakļuva(11.v.), līdzīgi Ritiņai Verzai sanāca. Grabovskis, nabadziņs vispār augstāk par 9. vietu augstāk netika. Kā teica pieredzējušie-Mūsu čempionātā lohu vairāk nav. Ir palikuši izdzīvotāji un zonu novinnēt ir pa spēkam 4/5 no startējošajiem.

Individuālais vērtējums- Vaņa Milo pirmais, Ivo- Salmo otrais, ASARIS- jauns puisis- trešais

Individuālais vērtējums- Vaņa Milo pirmais, Ivo- Salmo otrais, ASARIS- jauns puisis- trešais+ Grabovskis Jr.- jaunākais dalībnieks

Par sevi runājot-(10. v. un 7 v.) pirms sacensībām biju mormiškojis divas reizes un tas ir par maz. Otrajā dienā atnāca sajūta, bet tā kā ķērās visiem manā zonā, tas ar 1,8 kilogramiem sešiniekam nepietika. Par 20 gramiem priekšā aizspraucās Mēs Zivīm vīrs kuram atgadījās 600 gramu breksēns… Tas, ko nesapratu- kāpēc sacensību režīmā neviens būtiski nelūkoja otram spēli maitāt. Vai nu tas bja pirmās kārtas tuimums, varbūt vēl nav skaidri līderi pret kuriem strādāt, bet kāpēc neviens nepabojā Vaņam no Milo vilkt plicīšus, kad skaidri redzams ka vīrs velk atspēries, bet pārējie ne. Grigorjevs, tas pat Haris- viņiem tā kā verētu interesēt, bet nē. Es negribu iekļūt Latvijas izlasē- nav mans mērķis, bet ļaut stiprajam izvērsties- tas bija vai nu aklums vai stulbums no pārējiem.

Rezultātus var redzēt pie Stikuta (fishing.lv) , Soprta sadaļā, mums viens secinājums- vairāk jātrenējas. Smieklīgs secinājums, es zinu.

Šperrāgs no vietējām barbnīcām

Šperrāgs no vietējām barbnīcām

Družbas motora un Mazdas riteņa nesaraujamā saikne

Družbas motora un Motorollera riteņa nesaraujamā saikne

Raksts par tēmu Blogs.

3 komentāri par “Zemledus čempis 1 kārta

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*