Bļitkotāja nedienas

Smuki lecīgs, bet vienīgais

Smuki lecīgs, bet vienīgais

Jā, ārā bija stabils salts laiks, divas dienas pavadīju raustot bļitku un testējot apģērbu Alaukstā un Kālā. Rezultāti bija ne satraucoši. Nexus siltumu tur un elpo lieliski, bet zivis pieslēgušās ziemas režīmam. Tagad man pašam zemledus sportam kārta. Nedēļas nogalē Balvos ies vaļā. Un man ar Eglīša un Krasovska kungiem jācīnās plecu pie pleca, bet tas ir cits stāsts.

Vecais un dižais Sunridge Igloo II un jaunais smukais Nexus Pro

Vecais un dižais Sunridge Igloo II un jaunais smukais Nexus Pro

Alauxtā trijatā ar Kristiānu un Mārtiņu apstrādājām divas perspektīvas vietas, uz akmeņainā sēkļa labi lecās sīkasarīši uz 5 cm šķērsbļitkām, kā redzams bildē, otrā plato kurā noteikti mīt asari man izdevās divus, tuč virs 100 gramiem, piemānīt, tad vēl vienam zandartam pa šmauli ietriekt. pacelt pusmetru uz augšu un tad tas noāķējās. Viss.

Tādi tie tur ir...

Tādi tie tur ir...

Kālā vakar ņēmu priekšā visas savas teorijas par to kas un kur atrodas un ir atrodams. Svētki ilga apmēram 20 minūtes dienasvidū. Uz puna 9 metri apkārt, 7 pa vidu izdevās uzraut 150 gr.asari, tad divas līdaciņas, viena no tām tā ap mēru bija un tad vienu lielo šķilu. Sajūta bija itkā airī būtu ielicis bļitku, jabi ka noāķējās- 0,25 jau turētu bet tas būtu traks stīviņš un lielai šķērsbļitka turas slikti, tāpat nodiltu zvērs…

Artefakts- čorē sarauta zušu šņore piezvejā

Artefakts- čorē sarauta zušu šņore piezvejā

Vairāk uz sēkļu kantēm un puniem nekas neatbildēja, arī dziļajos plato ne…sameklēt jau ko varētu, bet rudens iestrādnes šoreiz neattaisnojās un viss.

Stulbā govs

Stulbā govs

Malā nākot Kokneses meistari ar lomu spīdēja- katram pa asariem 15, līdaka ar pieteikusies. 6,5 metru dziļumā viss notiekot. Aizvakar viens asaris pat uz kilo bijis…

Vīram vīra loms

Vīram vīra loms

Pats kautrīgais meistars ar piefočēts- ķeriet velnu!

Pats kautrīgais meistars ar piefočēts- ķeriet velnu!

Atdevu savu asarīti kopējā lomā, parunājām un kopos mājup. Gan jau citu reizi.

Raksts par tēmu Blogs.

7 komentāri par “Bļitkotāja nedienas

 1. Ja nu viss jaubutu skaisti ar to nexus seriju bet ta cena psss tas pats lv norfin 3 reizes letak un ne 3 reizes sliktak .Bez tas vainas vel ir tads faktors ka apskati pamerit dabut filingu, bet pat bilzu normalu nekur nav par vinjiem sanak Maris saka visi dara ta 😀

 2. edgars
  Esmu ar Extreme tērpiem sešud gadus rāpojis, tagad divus ar Seafox. Un Nexus Pro galīgi nav tas, ko visiem atļauties.
  Un Norfin Extreme IR nesalīdzināms ar Nexus- putota gumija kā siltumizolējošs materiāls vai Gore Tex membrāna, folijas izmantošana, iespēja pašam likt slāņu moduļus atkarībā no āra temperatūras. Es noteikti Blogā lūkošu par copes tērpiem vairāk pastāstīt. Šobrīd vācu info par vēl iespējamām opcijām no Patagonia un Geoff Anderson, bija jautājums par Gamakatsu tērpiem.
  Es nevaru un negribu teikt, ka visiem jāpērk dārgākie copes tērpi, bet ja man tāds ir- varam skatīties kas tas ir. Un tas IR kaut kas pilnīgi cits, pats pamazām pārliecinos.

 3. Nu Mari es neprasu lai tu butu terpu experts un tt. ,bet ja tu esi apnemies par vinjiem pastatit dari to kvalitativi respektivi stati par abgerba ka plusiem ta minusiem paradi iekshpusi arpusi kabatas nevis paver vala o ja kruts gore tex un smukas uzlimes virsu ir reals lietotaja viedoklis un ir tads tie veci man maxa par reklamu. Vopshcem gribas parliecibu par ko tieshi es maxaju 300 ls nevis 150 alternativa .Es cienu tavu darbu un apnemibu vienkarshi stastu kas man taja pietruxt .

 4. Edgar. Par Nexus nemācēšu pateikt, bet Sea Fox ir katra lata vērts. Zinu daudz makšķerniekus, kas Norfinus ir “noplēsuši” pāris sezonās. (peldošie, kas maksāja ap 115Ls) Es, savu “lapsu” nēsāju jau piekto sezonu un zinu, ka pāris sezonas vēl būs labs. Toreiz maksāja 185Ls, tagad ap 140 naudiņas.
  Zinot japānīšu perfekcionismu un atbildību pret savu darbu-Nexus nevar būt tikai vienkārši labs!

 5. Mārim ir talants garšīgi pasniegt pat necopes reizes :)!!!

  par tērpiem – tā man arī paliek aizvien aktuālāka tēma – būtu forši, ja varētu izveidot ieskatu par tematiku – A ziema: a) peldošie; b) elpojošie/siltie. B – agra pavasara/rudens sezona ar uzsvaru uz spiningošanu; C siltākiem mēnešiem domātās drānas ar uzsvaru uz spiningošanu!

  tāds topiņš un salīdzināšana būtu zelta vērta, jo mūsu mazajā tirgū ir tā kā ir. Nākas lasīt un skatīties riņķi, bet ne visur mazās gudrās galviņas (japāņi) info liek arī angliski.

  Interesēja arī Daiwas tērpi spiningam.

  Lai veicas!

 6. Māri! Ne asakas mazohistiskajā pasākumā!!! 😀 -20 grādos, plikām rokām knibināties ar motili?! Nēeee, “takoi hakej nam ņe nužen”! 🙂
  Vakar, ar šķērseni ielasīju ko cepamu (līdz 250g) un vienu zobaino 1,6kg.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*