Paskatījos uz laivu

Ir interesanti padarboties pa ezeru savā laiviņā. Tagad skatos un secinu ka ir dažāda tā loģistika tvičam un cita džigošanai. Un ērti iekārtota laiva dod labāku iespēju labam zivju meklēšanas darbam. Te nerunāšu daudz- lūk laivas iekārtojums man un puikam glābšanas vestē:

Tvičošanas laiva- vasaras iekārtojums

Tvičošanas laiva- vasaras iekārtojums

Rudens variants, kad zivis ir pie grunts:

Te iekārtojums velcei, meklēšanai un džigošanai dažādās jūtīguma pakāpēs. Ja asaris viens- paturu dzīvu tai šālē

Te iekārtojums velcei, meklēšanai un džigošanai dažādās jūtīguma pakāpēs. Ja asaris viens- paturu dzīvu tai šālē

Velces laivas iekārtojumā ģēnijs manuprāt ir Pēteris Lideris. Tik kompakti un ērti kā viņš iekārtojies nav neviens, ko esmu redzējis:

Universāls iekārtojums diviem cilvēkiem nelielā laivā

Universāls iekārtojums diviem cilvēkiem nelielā laivā

Kāda ir Tava pieredze? Atsūti uz oltemaris@gmail.com  , pakoļīsimies un apmainīsimies ar pieredzi!

Didzis Romanovskis atrakstīja:
Gribu dalīties pieredzē par laivām. Še, zemāk bildē, mans iepriekšējais copes kuģis- Dulkan 4m. Kad tika aprīkots, īpaši piedomāju par velci, bet ja godīgi tad pavelcēt sanāca dikti reti.
Ļoti patika laivas stabiltitāte, spiningot 2-atā varēja droši kājās stāvot. Taču galvenais iemesls, kāpēc šo komplektu iemainīju pret citu, man apnika ciest diskomfortu viļņos. Vējainos laika apstākļos lielos ūdeņos tā sitās pret viļņiem un nereti nācās saņemt ūdens šalti pār galvu, kad vilnis atsitās pret bortu.

Klasiski iekārtota laiva

Klasiski iekārtota laiva

(Pieraksti komentāros) Pret ko tad īsti nomainīji bildē redzamo laivu?

Raksts par tēmu Blogs.

2 komentāri par “Paskatījos uz laivu

 1. Labākā velces laiva ir cēsiniekiem! 🙂 Divi “šīzlongi”, ērti, izraujamie rokturi spiņiem. Eholotē var lūrēt abi, utt….

 2. Tā man radās doma, ka vajag ko mainīt, rezultātā šis komplekts tika pārdots un vietā esmu nokomplektējis poļu ražojuma stiklašķiedras divkorpusu trimarāntipa motorlaivu Texas 430. Pagaidām varu teikt, ka stabilitāte tik pat kā neatpaliek no pūšļa pateicoties trimarāntipa laivas formai. Ietilpības ziņā cietkorpusa laiva viennozīmīgi ir priekšā pūslim. Paklausība teicama, pat lielā ātrumā veicot spēju pagriezienu tā saglabā stabilitāti uz ūdens un „neizslīd”.
  Par salonu – laiva nav aprīkota ar ekstrām. Neliela konsole, pāris mantu nodalījumi zem vāka. Pietiekoši daudz vietas, lai sakrāmētu mantas un divatā spiningotu, vai saulainā vasaras dienā dotos pārbraucienā ar ģimeni līdz jūrai.
  Vēl gribu pieminēt, ka laivas priekšgalā ir kā otrs klājs, plašs un stabils… Vienkārši teicams tvičošanai un džerkošanai, jo atrodas virs ūdens līmeņa.
  Poļu ražotājs speciāli medniekiem un makšķerniekiem bija radījis šo laivu HUNTER versijā:
  http://youtu.be/6Z9Oi2eml5Y taču cik man zināms, tā vairs nav pieejama.

  Pagaidām sabildējis neesmu, tāpēc foto citreiz!
  Cieņā-
  Didzis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*