Kāla sacensības spiningošanā.

Sacensību lielākā- 2.22 kg

Sacensību lielākā- 2.22 kg

Man patīk tas formāts, kad lokālajās sacensībās tiek izvirzīti interesanti nolikumu papildinājumi, kuri lielā mērā iespaido publiku, kura izlemj piedalīties. Kāla sacensībās bija aizliegts lietot eholotes un bija aizliegts velcēt.

Sagatavoties veltīju četras copes reizes, zivi puslīdz lokalizēju, beidzot redzēju kā gatavojoties un startējot strādā Kokneses skolas sportisti- valsts mēroga meistari. Kāls bija tricky, kā jau parasti. Zivis ķērās, bet ne pārāk. Vīri kreisēja, pūlējās no visas sirds. No rīta laiks bija rāms, bet tad sāka pūst vējelis- uz 6 m/sek., pirms diviem tas rimās. Startēju kopā ar savu puiku Nemo. Viņš lūkoja asarīšus, es ganiju GRAND. Tā kā velcēt bija noliegts, skaidrs ka liela līdaka var dot īsto pārsvaru, jo zemmēru Kālā pietiek. Nemo izvilka divus asarīšus, man tā arī netapa skaidrs vai zivis grib no augšas piespēlētu vai pa apakšu vilktu. Pāris piesitieni uz džiga, tad viena mazā uz tviča un lielākais kreņķis- 10 min. pirms gūlu airos uz svēršanu pakaļ Rigge 90 Deep atrēgojā laabs kukainis uz kilogramiem trim. Slamstijās, slamstijās un tad tomēr nopluka dziļumā. Es paliku laivā un vairāk piekukuļot nevarēju aizdomīgo madāmu.

Godalgotie.

Godalgotie.

Pēc uzvarētāja vārdiem- uzvarēja Aizkrauklē pirkta tāda interesanta gumijiņa.

Uzvarētāju laiva

Uzvarētāju laiva

Ar mums runājoties viņš izvilka pirmo lielo asari, tad no vairākām copēm realizēja arī otru lielu- 800+900 gr un mēra līdaķele. Pietika. Lielākā zivs esot seklajā līcī pieteikusies no rīta 2,2 kilo jaukai sportiskai kundzei! Viņa arī vienīgā no dāmām tika balvās. Nu un Nemo vienīgais no jauniešiem.

Riktīgi priecīgs puika- Zelta medaļa!

Riktīgi priecīgs puika- Zelta medaļa!

Man tika mazākās zivs balva- 13 cm asarītis- baiss plēsējs, kurš uzrāvās uz Daugavpilī lieta džiga. Viss. BET- es zinu kur tie lielie bāzējas. Smieklīgākais- biju tos treniņā atradis, bet uzķerties pierunājis- ne. Skaidrs, ka rudens medības vien sāksies. Protokols, iespējams www.kals.lv

Raksts par tēmu Blogs.

3 komentāri par “Kāla sacensības spiningošanā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*