Salnas IR!

Tādas ķeras reti

Tādas ķeras reti

O, jē, esmu baigi grēkojis nerakstot blogam. Bijām gan forelēs filmējot kopā ar Dzilnu, izdevās pacelt pāris zivis ap 40 cm un vairāk stundas laikā nelielā upītē, par to liels prieks. Ķērās tik labi ka uztaisijām tādu kā sparingu upē. Beidzās ar to, ka Dzilna noķēra strauta pāliju un fermeris mūs nokaļķoja kopā ar visu upīti.

Skaista, ar veselām spurām zivs.Strauta pālija

Skaista, ar veselām spurām zivs.Strauta pālija

Tad vēl pāris dienas pavadīju pētot zivis Kāla ezerā. Rīt kopā ar puiku gribu piestartēt turienes sacensībās. Kāls ir ellē interesants ezers ar saviem asariem kaprīzajiem un sēkļiem, kantēm, dziļumiem. Šopēcpusdien vēl vienu treniņu uztaisīsim un rīt tad jau ziņošu.

Nākamnedēļ divas filmēšanas jūrā. Butes laiks tuvojas, tam arī briestam. iespējams, kāds taimiņš arī dabūs pa zobiem likumā atļautajā kārtībā. Tizlie likumi, ne?

Raksts par tēmu Blogs.

Komentāri par “Salnas IR!

  1. Tikko Tev bija raidījums par Amatu un izskatījās, ka tur viss daudz maz kārtībā ar zivīm, bet nupat no drošiem (nu jau 2iem) avotiem ir informācija par beigtām un pusdzīvām zivīm Amatā. Beigtas foreles, grunduļi, taimiņi.. Daži lieli eksemplāri dirnē seklumā un pakustas tikai tad, ja pieskarās ar roku. Esot arī ūdens ilgi turēts zems. Tā vien liekas, ka nav tur īsti kārtībnieks…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*