Rudens Rites

Skaisti kā sulīgs auglis ienākas mūsu krāsainais rudens. Pēdējās dienās vai dvēseli esmu izrakstījis ārā- makšķernieku gadagrāmatai, Klubam, Copes Lietām- tur Salmo palūdza par copes apģērbu parakstīt savu skatījumu. Ir darbs, ir gandarījums. Šovakar labajā Vietalvas kartē Madonas Kausu etapu Orientēšanās atkal piestartējām. Tur reljefs tāds, ka bezmaz pēc finiša barokamerā prasās.

Zivis lūko pielāgoties tam, kas notiek. Šovakar fāterīts atkal Kālu patukšoja, gan ne pārāk traki- 700 gramu asaris bija lielākais no trim, tad vēl līdaks. Vīri no Sudala ezra, tas Gulbenes pusē prasa lai atpazīstu mīklainu zivi:

Platpiera kungs pilnā augumā

Platpiera kungs pilnā augumā

Paskaidroju ka tas ir slavens zālēdājs, kurš Latvijā, ja nemaldos pat 16 kilo spēja sasniegt. Šī zivs, redzams, ir mazāka. Pirms dienām trim ar Egonu Simsonu izdevās pāris stundas Baltezeru pačamdīt.

Baltezera zobainītes. Ja neķeras- pats esi vainīgs, viņas tur ir- pārbaudijām

Baltezera zobainītes. Ja neķeras- pats esi vainīgs, viņas tur ir- pārbaudijām

Tur līdakām i asariem interesants niķis- visu mazu ņem. Rotiņu lielāku par otro numuru i nepiedāvā. Pārīti zobaino paņēmām kroga ēdienkartē ielikt- Ilmārs gatavo grezni. Ēdāji pat no Krievijas bija atbraukuši- Zvejas menedžēts pats Radziševskis no televizora bija atbraucis! Pa sievas Kristīnītes dzimteni pafilmoties. Es tik ceru ka Zvejam nepietiks bezkaunības prasīt naudu pašvaldībām kuru teritorijā tika filmēts ar domu- jūs tak redzēs visa Krievija, piķojiet 🙂 Gan jau ziemā redzēsiet kā šiem gājis.

Foreles šobrīd ne pārāk kustas. Piektdien kopā ar Dzilnu čekosim vietas, kur pagājušajā gadā tika iešpricētas pilnīgi no nulles.

Man zināms zvejnieks vakar gandrīz galu ņēma- esot tīklā stori Rīgas jūras līcī pacēlis- da tādu uz metriem trim! Ilgi staipījies, bet Laima laivā ievilkt neesot devusi. Tagad jāskatās cik ilgi viņš to bestiju sapnī skatīsies…

Tā tas ir- itkā nekas, bet itkā tik daudz interesanta notiek.

Raksts par tēmu Blogs.

2 komentāri par “Rudens Rites

  1. Māri. tas teikums par Zvejas kungu tā nopietni vai tas melnais humors tāds?
    Piektdien saki… es Tev varētu parādīt vietu, kur negaidot atrāvu dūšu ar 35-40… parasti taj urgā bij tikai lielajos pavasara ūdeņos… laikam bebram paldies… visas protams peld tālāk;)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*