Salijām upē iekšā

Upē līst

Upē līst

Vakar bija laba diena un lūkoju kopā ar Matīsu papluinīt forelēnus pa mazajām un vidējām upītēm. Nekad nebiju makšķerējis Amatā taimiņus. Un laikam kādu laiku atkal nemakšķerēšu. TĀPĒC KA NEĶERAS UN TĀPĒC KA LIETUS. Valsts prezidenta mājsaimniecība- meļi. Ir uzraksts Uzmanību, Suns! bet pati vauva nav manāma. Turklāt divas brigādes velk elektrību, kā paši atzīst, Viņam.  Man vilka tikai viena brigāde…Kāpēc vēl progresīvā prese to nav uzodusi?!

Pēc izlīšanas no Amatas un lietus beigām nejauši bijām liecinieki kā no kaut kādas būdiņas izkūņojas neviens cits kā exmaksķernieks un patmuzikants Kroičs, kurā jau otro mēnesi nevarot nokāpt no velosipēda, esot pieķērusi tā lieta.

Upei ir smadzenes, rekur pierādījums

Upei ir smadzenes, rekur pierādījums

Tad bridām iekšā vienā mazā rudā upītē un tur nozirgojāmies līdz tumsai.

Ruda upe, kur tas redzēts!

Ruda upe, kur tas redzēts!

Matīss noķēra Pasaules rekordu- foreli pus cilvēka augumā, pēc fotosesijas to atlaidām un vēl mans čoms pamanijās pāris cirka trikus ar kritieniem izpildīt.

Pasaules rekords uz gigantiska izmēra voblera

Pasaules rekords uz gigantiska izmēra voblera

Vienu pamanijos noknipsēt ar.

Piezemēšanās vieta.Smēķis izbira pirms 2 sek.simtd.

Piezemēšanās vieta.Smēķis izbira pirms 2 sek.simtd.

Viss. Dabā sācies beku laiks, liecināja sastaptie beku adepti.

Raksts par tēmu Blogs.

6 komentāri par “Salijām upē iekšā

  1. Tas būs bijis Lisa! Viņš jau forumā rakstīja: satiku Olti, kurš neko nebija noķēris! 😀 😀 😀

  2. Laikam vajag biežāk lasīt Tavu blogu. Šodien lasu un spļaudos- būtu trešdien izlasījis, nebūtu ceturtdien no pēdējā tilta līdz Gaujai pa Amatu gājis. Es arī neredzēju ne copes. Neredzēju arī neko vairāk par dažiem mailīšu bariem. Upē ūdens ļoti dzidrs un līmenis zems.

    P.S. Iztīrie- pastkastīti vai nomaini uz inbox, kur normālu apjomu piedāvā 😉

  3. im doing horrible at Spanish 2, any study tips or wetisbes that can help me learn besides studyspanish.com ?I do great on my homework and class stuffbut the test is so different and i dont know what they are asking.I’m a cheerleader and i need to get my grade up, to do that i need to stop failing my tests.Does anyone have any study tips, or anything that helped them learn spanishi’ve tried wetisbes but they didn’t work to well studyspanish.com is horrible for me, can anyone help me?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*