Laiva uz ezera vakar un šodien (papilināts)

1510.g asaris izskatās šādi:

Brīnās visi

Brīnās visi

Īss, bet resns makans!

Īss, bet resns makans!

Laiva uz ezera- lauku vasara

Laiva uz ezera- lauku vasara

Bļāviens, tik brangu pūtienu kā vakar un tik pamatīgu asaru necopi kā šodien Kālā… Nu kāpēc nevarēja laika apstākļi kaut drusku savādāk pavērsties. Labi vismaz ka lietu uz galvas šodien nenoķērām. Rīt sāks pūst ziemelis- kad tad lai asarus ķer?! Laiks itkā īstais- augusts, kaimiņi un draugi ar jau pa kādam nofangojuši- pagaidām lielākais 1200 gramus smags, bet katliņi tā pa īstam vēl nevāras. Kopā ar puiku labi padarbojāmies. Vakar kontakti bija ar diviem virs kilo, plus vienu redzējām. Vienu uzkacināju uz tviču, otru uz rotiņu. Džigu pagaidām negrib, vai arī nemāku.

Šodien tikai līdakas. Mazie asarīni plūkā tvisterītim asti pa kripatiņai vien nost, cik ļoti strīpainie šodien pie mums ne.

Ultralaits atklāts!

Ultralaits atklāts!

Līdaki smuki, tas ko puikam pēc vakardienas pūtiena solīju: piesiet dūšu ar līdakām, izdevās. Vispirms viņš pusotrinieci izdancināja un tad sēklī pret vakaru es ar vienu uzkacināju. Brīnišķīgs, gleznains vakars, abi esam kā spārnos. Vasara turpinās.

Div galvas

Div galvas

Alūksnē tovakar turpretim otrādāk- asari bijuši, bet žaņi un līdakas ne.

Atmosfēras frontes skraida, ūdens sāk atdzist un lielie tiešām kļūst neuzmanīgi. Vakar Kālā mans sencītis pacēla rumpi, kuru jau par lielasari mierīgi var saukt- 1510 gr.! lieki jautāt kur es būšu šovakar.

Savukārt pie Apes Kalakaura ezerā izvilktajam 1420 gr. smagajam vecums izrādijās vien maksimums 16 gadi! Alūksnē tāds uzaug 20-22 gados! tādi jaunumi.

Raksts par tēmu Blogs.

12 komentāri par “Laiva uz ezera vakar un šodien (papilināts)

  1. Man gan ir cita informācija. 🙂 Ir gan pa kādam kauluģīmim, gan lunkanajam. Tik nakti jāsēž!

  2. 🙂 Tavs sencītis ir pusotrinieku klubiņā! Kad būsi Tu? 🙂 Apsveicu! Cikata garums bija?

  3. Vakar pa dienu baisais vējš, bet vakarā divas līdakas- viena pat reiz sprukās bijusi- atplēsts uz sadzijis žaunu loks bija, abas atlaidu. bet strīpainie lielāki par 400 gramiem nebija. Arī palaidu. Klubā pagaidām netieku…

  4. Kaut kā pagaidām nav aktīvi strīpainie Alūksnē… varbūt ūdens ziedēšana maisa;)

  5. Kaut kā Alūksnē strīpainie tādi kūtri, laikam ūdens ziedēšana maisa;)

  6. Studyspanish.com help?I need to complete a quiz and I’ve spent eailsy a half hour on one question and for some reason I just can’t get it. Please help? It’s on the lesson 47 basic quiz.C. Fill in the blanks with the appropriate pronouns.Unless otherwise noted with (f), it and them are masculine, and you refers to the familiar form (tfa). Don’t forget to change the first pronoun to se’ when necessary.I should bring it to them.15. Debo trae9r ______.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*