Spey forever!

17 kilo lasis un gids

17 kilo lasis un gids

Tik skaistas piecas dienas man te izdevās pavadīt! Paldies tiem cilvēkiem, kuri mani uzaicināja. Pamācīties tehniku kopā ar Īenu, pabaudīt labi pārvaldītu upi, palūkot kā strādā 84 gadus veca vīra un 9 gadīgas meitenītes gidi, pašam sajust neaizmirstamo laša bliezienu… Skaistas dienas.

Vakar mana lielāka vēlēšanās bija dabūt lasi noslēguma dienā. Ir ļoti interesanti tie pēdējās dienas fenomeni, parasti tie beidzās humanoīdiem veiksmīgi. Ir mums kaut kāda spēja attīstīties pašradīta stresa apstākļos. Man vakar tas seanss notika pilnā mērā. Tie laši tur ir, tie lēkāja bet jauna porcija no jūras nebija pienākusi un kādu no upē esošajiem lielajiem man neizdevās uztaustīt. Bija pieknābieni, ko angliski ļoti labi nosaukt SNATCH, bet tas arī viss. Pašā vakarā upe man formāli atbildēja- 200 gramīgs lasēns manu Cascade tomēr iegribēja. Formāla, bet mīļa atbilde…

Vilnis man atsūtīja bildi par savu āķis iekšā versiju. Tā gadās, kad pēkšņa vēja pūsma vai tehnisks brāķis liek muši trāpīt pašam sviedējam. Klīst stāsti, ka pat acis ir zaudētas nepareiza uzstādījuma dēļ.

Sāp mazāk kā izskatās, pats zinu

Sāp mazāk kā izskatās, pats zinu

Te ir pāris no Viļņa sūtītajām bildēm,viņš bija kalix upē, tramvajs paņēmis jau pirmajās dienās un tipets 0,4 izrādījies par plānu… Mušošana ir lieliska sevis pilnveidošanas metode.

Katra trešā makšķere tiek turēta sievietes rokām arī Spey upē

Katra trešā makšķere tiek turēta sievietes rokām arī Spey upē

Raksts par tēmu Blogs.

Komentāri par “Spey forever!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*