LČ forelēs

Vakar beidzās tas foreļu čempionāts kura organizēšanā ielikām tik daudz pūļu un sirds. Paldies tiem dalībniekiem, kuri bija domājuši, gatavojušies un spēja sev ko pierādīt. Citiem- tā tomēr ir cope un zivis ir un paliek nevis objektīva atskaites sistēma bet kaut kas vairāk. Pagaidām vācu fotogrāfijas un likšu te galeriju. Rezultāti ir sekojoši:

Individuāli:

Te ir pirmie piecpadsmit

Te ir pirmie piecpadsmit

Latvijas čempions beidzot ir no Latvijas, par to prieks. Račiks un Zelta Bārda Circenis ir ielekuši mūsu pulkā, uz sliekšņa stāv Bergmaņa kungs- tiešām prieks par jauniem forelistiem, kam interesē šī grūtā sacensšanās disciplīna.

Komandām Baltkrievu- Krievu apvienotā komanda novinnēja, mūsu komandām pirmie vēlreiz AGAT, Tad GoFishing un tad jaunpienācēji Willow.

Pieņemsim, ka fočēju Willow komandas smukos formas tērpus

Pieņemsim, ka fočēju Willow komandas smukos formas tērpus

Jūlija foreles, par kuru ielaišanu jāpateicas LMSF bija ļoti uzmanīgas un kaprīzas. Ļoti paveicās, ka neuzgāza neviena no abām baisajām lietusgāzēm, kas visu nopludināja gan Ogrē, gan Cēsīs. Menģēlē vien korekti uzlija.

Patlaban man ienākas bildes, galerija sekos un viedokļi droši vien būs komentāros.

Dzilnīts atsūtīja bildes dažas:

Amatnieka pozā

Amatnieka pozā

Dzilnas minūte

Dzilnas minūte

Labs mērķis nākotnei

Labs mērķis nākotnei

Labā pēcgarša pēc labā mača

Labā pēcgarša pēc labā mača

Paldies AGAT un Igoram Filippovam par drosmi uzņemties šo foreļu klapatas organizēšanu ierobežotā laika un daudzo neskaidrību apstākļos.

Pāris Bildes arī no Raivja Riekstiņa iekrita:

Sacensību apbalvojumi sadalīti

Sacensību apbalvojumi sadalīti

Sudrabiņi GoFishing

Sudrabiņi GoFishing

Raksts par tēmu Blogs.

22 komentāri par “LČ forelēs

 1. Publiski virtuālie apsveicieni ZG !!! Tā tam bija jābūt 🙂
  Olte man arī sajauca galvu ar visiem “Meža krastiem”, gandrīz paspēju “lūpu uzmest” 😀

 2. Jā, un paldies organizātoriem, personīgi Igoram Filippovam, kā arī visiem dalībniekiem. Bija interesanti un jūtams, ka līmenis aug un nav taisnība tiem, kas saka ka Latvijā nav labu un talantīgu, galvenais sevi pierādīt varošu un gribošu forelistu un makškernieku 😉

 3. paldies,MK par siltiem vardiem!Łoti liels prieks par to, ka tomēr no Latvijas bija 6 komandas. kopā bija astońas, un tas deva impulsu sacensību kvalitātej. Bija mazās promaškas organizacijas jautajumos, ne bija udens zonās, pirmā dienā startu kavējam, visi gaidija liekās stundas, bet mums kā organizatoriem ari ta ir pirmā prakse. Redzam kā nakotnē tikt galā čaklāk. Liels paldies Mārim Olte, par lielo palidzību komunikacijas un organizacijas jautajumos. Paldies viņa sievaj Inesei, par rūpēm edinašanā( zupa ar piradziņiem bija łoti garšīga).
  Paldies visiem tiesnešiem, un sportistiem par palidzību zivju ielajšanā. Tas nebija viegli, un uz nakotni vienigais risinajums ir dubultot cilveku skajtu šaja darbiņa, tad būs vieglāk un atrāk. Paldies Ogreņi ipašniecej, par vietu kur mēs divas dienas gulejām un tusējam.
  Par sportu….
  Man liels prieks par Igora Dzilnas rezultātu. Alūkesne jau dzīvo divi Latvijas čempioni. Gan Jau no Rīgas arī kad reiz kāds tiks))Prieks par Egliša kunga rezultātu, viņš nostartēja K.Pojša vietā, un arī dabuja otro vietu individuālā vertējūmā, kā 11 gadā Kaspars. Es gan nogazos no 3 uz 4 vietu, bet viegli nebija.par komandu Team Agat prieks, otro gadu turam šo vietu, un provocejām ar to ka visiem ir jamācas un mums taja skaita,un šogad jau bija jūtīgi, ka sportiskajs līmenis aug Latvijā, jau gumijas ir gandrīz visiem, vobleru mailes no labākiem Japāņu rażotājem arī jau nav retums.Stratēgijas jautajumā, arī vēl daudz darba nakotnej.Prieks par Uģi, kurš atri iegāja tēmā, un otro dienu jau bija 2 savā sektorā.Tas atkal man dod iespēju domāt, par to ka sportisti no lajvām, kuri labi strādā ar mikrodzhigu un raustāmiem manekłiem var nakotnē tikt pie labiem rezultātiem spiningošanā no krasta.
  ja nakošo gadu mums būs 7 vai 8 komandas, mēs varēsim pasakt ciemos gan Ukrainas izlasi, gan Lietuviešus, gan Połus ar Slovākiem.Tur arī ir ko pieskatīt un pamacīties. Paldies visiem kas piedalijās šaja LČ, un lĪdz tikšanos nakošgad. Cilvēki kuri grib piedalities kopā ar Latvijas izlasi treniņos,pirms
  tā dosies uz Čehiju, dodied ziņju man vai Oltes kungam. Šo gad planosim 2-3 treninjus upēs un forełu platnikā! Lai veicās copē.

 4. Paldies organizatoriem! Viss bija noorganizēts augstā sportiskā un cilvēcīgā līmenī.

  Mans brālis, kurš šogad bija tiesnesis, teica, ka viņš noteikti redzēja vairāk, kā es- sportists. Pilnīgi piekrītu viņam, jo es pagājušā gadā arī biju tiesnesis.

  Visiem, kas kaut kad plāno piedalīties šādās sacensībās kā sportisti, iesaku gadu iepriekš piedalīties kā tiesnešiem un turēt acis vaļā. Būsiet milzīgi ieguvēji.

 5. Arī es vēlos izteikt pateicību organizatoriem, sevišķi Igoram Fiļipova kungam par ieguldīto darbu! Inesītes vārītā zupa bija OK!
  Par čempionātu: Piekrītu, līmenis ar pagājušo gadu salīdzinot ir cēlies. Startējot, spriedze neatslāba ne mirkli. Sekotāji visu laiku elpoja pakausī! 🙂 Pašas sacensības bija smagas, zivtiņa ķerties negribēja. Uz katru zivi bija jāpiestrādā. “Haļavas” nebija nevienam. Lai sasniegtu labu līmeni jāmāk strādāt ar visu grupu mānekļiem.
  Prieks bija redzēt jaunas sejas. Tas nozīmē ka sporta makšķerēšana iet pareizā virzienā! Žēl, ka Kaspars netika uz čempionātu. Domāju, jebkuram būtu gods pacīnīties ar viņu!
  Apsveicu AGAT komandu ar pirmo vietu, jau otro gadu pēc kārtas!!! Sveiciens Eglīškungam un Modrim Račikam! Paldies savai komandai!

 6. Šāda noskaņa pēc čempionāta man riktīgi patīk. Es jau ceru, ka čempions no Ērgļiem ar kādreiz būs 🙂
  Nākamgad pabadīsimies atkal, ja viss būs pareizi

 7. Izskatās, ka baigi labs pasākums jums tur bijis 🙂 Apsveicu visus uzvarētājus un dalībniekus! Patīkami lasīt arī pozetīvus komentārus. Laikam organizēts arī bija labi, tā turpināt!

 8. Super pasakums. Viss lielakais prieks par jaunpienācēju Willow.lv komandu. Puiši nenobījas no visām “zvaigznēm” 🙂 Trešā vieta, SUPER

 9. Varu tikai pievienoties augstaakmineetajiem komentaariem. Paldies Igoram Filipovam, Vitalijam un citiem, kas labaa liimenii noorganizeeja sho chempi. Milziigs paldies MO, kas viesmiiliigi iziireeja mums savu naminju, paldies tiesneshiem, paareejiem daliibniekiem un liidzjuteejiem. Pashiem drusku pietruuka, bet prieks par chaljiem, kas vineeja gan individuaali, gan komandaam. Iipashi jau par ZG godiigi pelniito zeltu un Willow komandas rezultaatu. Otro reizi peec kaartas bija godiigs un forshs chempis uz kuru ir veerts braukt arii naakamgad. Mees no aarlatvijas lidosim atkal, tikai nesamainiet peedeejaa briidii 2013 gada chempja datumus 🙂

 10. Paldies visiem sveicējiem! Paldies par fantastisko pasākumu organizatoriem un saimniekiem! Paldies līdzjutējiem un komandas biedriem! Personīgs paldies arī Igoram Dzilnam… nemelošu… ja ne viņš, tad es nemaz nebūtu riskējis startēt tādā līmenī… viņam pienākas arī kumosiņš no manas bronzas! Ļoti ceru, ka arii sparingošana ar mani “reālajā dzīvē” šogad, viņam deva kaut minimālu info kas palīdzēja uzvarēt!
  Pats vēl iisti neaptveru ko esmu izdarījis, tamdēļ paies laiks līdz apradīšu ar domu, ka tas notika īstenībā nevis sapnī…
  Paldies Tev Oltes Māri, ka otrās dienas 7 no rīta biji gatavs mani glābt un izrakt no nekurienes sačoku… labi, ka savs tomēr atradās;)
  Beigu beigās gribu pateikt, ka tik jaukā, jautrā, izpalīdzīgā un vienā vārdā sakot FEINĀ komandā es nekad nebiju startējis! Paldies Jums!

 11. Kā jau bračka rakstīja, pasākums bija ļoti noderīgs un jau plānoju piedalīties nākošajā gadā, redzēju kā šancē spicākie džeki. Ļoti vērtīgi pavadīts laiks, kā arī jaunais piedzīvojums upē noķertā 52cm līdaciņa ar kurmi vēderā 😀 SUPER pasāciens…

 12. Pasākums bija organizēts labi, līdz teicami bišķi pietrūka, kļūdiņas vienmēr jau ir. Priecē copmaņu līmenis, kas salīdzinot ar pagājušo gadu ir kāpis.Zupiņa bija pa pirmo. Paldies organizātoriem par šiem forelistu svētkiem. Velreiz apsveicu Igoru ar pelnītu uzvaru

 13. Piekrītu tam, ka šeit uz zemes mēs nevaram zināt kā būs tur Debesīs. Mana pirmā ildiebe attiecās uz Jēzu iepazīšanu pilnībā. Man vārds pilnība saistās ar kaut ko pabeigtu, bet Trīsvienīgais Dievs ir bezgalīgs.Un arī Debesīs cilvēks Viņu iepazīt pilnībā nespēj. Arī tur mēs nebūsim dievi, bet tikai mīļotie svētie Dieva bērni.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*