Brīdis starp čempionātiem

Fortūnas džentlmeņi pēc divu dienu rezultātiem

Fortūnas džentlmeņi pēc divu dienu rezultātiem

Nu baigais kalediskops man iet vaļā. Darbi, izaicinājumi, sabiedriskie pienākumi, sacensības… Svētdien beidzām otro LČ kārtu, pirmdien filmējām Lielauces vai Vecauces(man jūk) ezerā, tagad materiāls salikts un būs skatāms rītdien. Paralēli organizējam LČ forelēs, pirmie viesi jau atbraukuši, daudz vēl organizējamu lietu un paralēli vēl rīt, parīt Apē filmējam piedzīvojumu sēriju ar kalnu divriteņiem.

Darbs dzen darbu un paralēli visam zivis ķeras!

2,2 kilo ar 0,6- 8 gr. kātu un 0,16 pavadu

2,2 kilo ar 0,6- 8 gr. kātu un 0,16 pavadu

LČ ar ultralaitu , kam vājākais posms bija 0,16 florkarbona priekšpavada izdevās pievārēt 2,2 kilo zandartu, Aucē- Mammas dabas asaru paradīzē izdevās drusku atkost, ka mazie basiņi labi lec virsū Cherry no Jackall bros.

Metra dziļumā, ar lielu pārsteigumu

Metra dziļumā, ar lielu pārsteigumu

Tad vēl vakarā izdevās uz 70S Rigge uzlecināt buti, bet šodien no asariem Kālā dabūju pa muti. Nu negribēja uz džiga atsaukties ne sitami. Toties fāterīts otrā laivā uz liela rotiņa 800 gr. uzlecināja un zivi ar roku tverdams pats ārpus laivas attapās. Viss labs kas labi beidzas.

Zivju gans Viktors ar saviem makaniem. Lielākais- 1,2 kilo

Zivju gans Viktors ar saviem makaniem. Lielākais- 1,2 kilo

Ja gribat palūkot foreļu čempionāta norisi- sestdien un svētdien Menģeles pagasta Ogriņu māju apkaimē notiks foreļu čempionāts. Var braukt skatīties. A zona būs aptuveni pie Sumadiņas ietekas, bet zemākā- D aptuveni četrus kilometrus uz leju no Ogriņiem. Uz vietas visu varēs saprast, ja atkulsieties laikus. Viss.

Raksts par tēmu Blogs.

5 komentāri par “Brīdis starp čempionātiem

  1. The costs vary by aiirlne so you will need to tell us which aiirlne you are travelling with. Most tell you on their webpages.In the end it often depends on how the person who checks in your bag is feeling that day. And that’s not possible to predict.I’m sorry I’ve never heard of that aiirlne. Either go back to the website if you booked online or the travel agent if you used one.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*