88 cm zandarts, 91 cm un pēc trim dienām 87 cm!

88 cm fileja izskatās lieliski!

88 cm fileja izskatās lieliski!

Trāpijās manam komandas biedram Kasparam Poišam šodien Daugavā uz džiga. Smalkāk nezinu, bet paskat kāds skaists rumpis. Kasparam ir lieliska čutene uz to, kur meklēt lielās zivis. Par to esmu pārliecinājies jau vairāku gadu garumā. Turklāt viņš ļoti labi māk zivi pasniegt. Tāpēc atbildē uz šo ziņu viņam arī rakstīju, ka apsveicu, bet tas zandarts teju teju būs garāks jau par pašu makšķernieku noeksponēts…

Kas tā par gumiju? Ask! Keitech

Kas tā par gumiju? Ask! Keitech

Lai nu kā- viņi ir un viņi ķeras- kā Jums ķeras?

P.s.Rekur aizvakar sābris pats savu rekordu pielaboja- ja iepriekš bija 88 cm, tad tagad- 91!

Vakars uz ezera bija padevies labs- 91 cm zandarts
Vakars uz ezera bija padevies labs- 91 cm zandarts

Šodien par spīti vējainajam laikam Kaspars turpināja izklaidēties savā zandartu āderē. Jocīgi, bet visi lielie esot pilni ikriem un pieņiem. Pēteris Lideris teicās lasījis, ka lielie tāpēc izaug, ka nenārsto. Vai tas tā ir? Cerams ka šis atklājums kādam zivju draugam no LMA neliks rūpīgi piestrādāt, lai zandartu liegums turpinātos līdz ziemassvētkiem, kā smejies izņēmumi tikai apstiprina likumsakarības.

Smuks rakurss, dievīga trofeja

Smuks rakurss, dievīga trofeja

Raksts par tēmu Blogs.

9 komentāri par “88 cm zandarts, 91 cm un pēc trim dienām 87 cm!

 1. Kongratulācijs Kasparam! Nopietns sudāx!
  Man arī šī Keitech ēdamgumija arī lieliski strādā Daugavā. Šodien gan vairāk DS-oju nekā JIG-oju, 8 gab laivā, no kuriem viens mērs.

 2. Šitas jau ir izcilnieks!!! Mums gan ar mazo pieticīgāk gāja. Divas stundās, četri kauluģīmji no 2 līdz 3kg. “piezvejā” zutis un divas zaļās. 🙂

 3. Skaists! Apsveikumi! Didzis nemānās. Uz tādas pašas nepilns 3 kg nesen trāpījās.

 4. Apsveiciens Kasparam! Pa skaisto!
  P.s. Šodien jau Igors FB ielicis foto ar 91cm zanderīti.

  Tight Lines!

 5. Be9, jo crec que la definicif3 de Hausverwaltung que la fttesnreia t’ha donat e9s molt bona!! Per exemple en el meu cas e9s una age8ncia immobiliaria. He comentat la teva situacif3 al meu xicot i m’ha dit que no et preocupis:1- No et poden posar cap multa. Nome9s la policia pot posar multes.2- No creu pas que et puguin fer fora del pis per aixf2.3- El que la veina hague9s pogut fer era avisar en aquell moment a la policia, i potser ells t’hague9ssin vingut a casa i a dir que no podies fer soroll, perf2 res me9s. Per tant jo crec que com a molt els propietaris et diran alguna cosa, que t’en recordis de en quins horaris no es pot fer fressa o aixed Tambe9 crec que estaria be9 si tu li explique9ssis primer als propietaris que8 ha passat amb la veina, i dir que et sap greu!!! Jo tambe9 tenia una veina molt torracollons a ite0lia! Algun dia tambe9 haure9 d’escriure un post parlant d’ella!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*