Pūt dūmā!

Tas Latvijas zaļums ir neticams!

Tas Latvijas zaļums ir neticams!

Tā parasti saka krietnie laivotāji. Mēs aizvakar bijām krietnie inspektori. Biju ar Ventspils makšķernieku kluba aktīvistiem pareidot pa Rindu un Irbi, piefilmējām materiālu lai labāk semināru par Ūdeņu sargāšanu Latvijā piektdien Skrundā varam labāk atspoguļot. Ja kādam interesē pats seminārs- lejāk ielikšu konkrētu tēmu, kur un kad. Man , godīgi neticējās, ka tā pa nelielu upi braucot ko atradīsim. Bet atradām. Bija gan makšķernieki, kuri pirmo reizi tur inspektorus redzēja, gan daži tīkli ar nelaimīgām zivīm. Irbes upe tādā ziņā bija tīrāka, varbūt tāpēc ka duļķaināka.

Klauzes un Akmentiņa kungiem izdevās izņemt aizl.zvejas rīkus bez marķējuma

Klauzes un Akmentiņa kungiem izdevās izņemt aizl.zvejas rīkus bez marķējuma

Vakar likām kopā nedēļas nogales plānus Piedzīvojuma Dabā filmēšanai un ceturdienas Makšķerē ar Olti. Par Latvijas lasēnu izlaišanu un to kā bērniem dot spiningot foreles tur būs. Tas bija patiešām kaifīgs pasākums, ko varu ieteikt visiem makšķerniekiem- papucīšiem izbaudīt. Izrādās puikām ar vobleri labāk tīk nekā ar rotiņu, jo tie neķeras dibenā!

Raksts par tēmu Blogs.

4 komentāri par “Pūt dūmā!

  1. Aizvakar, x-rap tika “padīrāts” ne pa jokam! Piecpadsmit pāri bortam, viena laivā! Erbis saka, “ridžs” jau krietni paplosīts…. 🙂

  2. Malachi. Ari es pàris tìkliem shogad palìdzèju likvidèties. Shie turèja gùstà lìnju gjimeni 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*