Foreļu čempionāta aprises

Dažreiz viņas uzgrābj

Dažreiz viņas uzgrābj

Daudz pēdējo dienu laikā ir runāts un spriests par 7.jūlijā paredzēto Latvijas Čempionātu forelēs. daudz domu varat redzēt iepriekšējo tēmu komentāros. Vakar ar Igoru Filipovu, klātesot mūsu šobrīd pasaules rangā augstāk esošajam spiningotājam Kasparam Poišam, labu laiku spriedām kas un kā būtu jādara, lai rīkotājiem būtu pamats būt drošiem, ka šīs sacensības nebūs vāji apmeklētas vai organizēšana nerentēsies dēļ vājas makšķernieku intereses.

Šogad ir veiktas iestrādnes, lai zivju ielaišanas izmaksas segtu valsts, tas ļauj samazināt dalībnieku maksas. Ja pagājušogad maksa no deguna bija 50 Ls, tad tagad uz komandu paredzamā maksa ir 60 Ls.

Joprojām atceros labos vārdus pēc pirmā čempja beigām, tagad jāsaprot ka labais sākums labi arī turpināsies. Pagājušajā gadā ierindā stāvēja piecas pašmāju komandas. Tas nav īstais daudzums, bebram skaidrs. Šogad jābūt vairāk, tāpēc bija apsvērums ka bez astoņām komandām sākt nemaz nav vērts.Forelistiem ir jālien ārā no krūmiem un jāpiedalās, ja gribam lai ar mums kā ar progresīvu spēku rēķinās. Uz to arī aicinu visus kas lasa šo te.

Noteikums- ja arī kādam nav komandas- piesakaties individuāli un tad jau saskaņosim atsevišķos brāļus komandās. katram uz sacīksti jāved sev līdzi tiesnesis, vismaz 14 gadus vecs.

Tas, kas vajadzīgs tagad- piesakieties līdz 12. jūnijam sūtot ziņu man uz maris@nomad.lv vai Igoram- uz manufaktura@inbox.lv

Tad skatīsimies cik mūsu būs un ko plānot lai noskaidrotu Latvijas meistarīgākos.

Gaidam ziņas!

P.s.Nolikums, tiem kas nav lasījuši, apskatāms  lapā fishing.lv. No pagājušā gada tas atšķiras vien ar dalības maksu, noteikumu, ka vismaz vienam no komandas jābūt LMSF biedram un tas, ka ķer tikai plēsīgās zivis- jugliņus vairs ne.

Raksts par tēmu Blogs.

5 komentāri par “Foreļu čempionāta aprises

  1. Here it is I will paste it and so you know they are coerrct I got 100%!I hope I get the 10pts!Relative Adjectives: cuyo: Quiz #1A. Choose the coerrct answer.1. Mi teda, amiga es profesora, viene a visitarme hoy deda.My aunt, whose friend is a professor, is coming to visit me today.2. Mi amiga, hermano es guapo, viene a las tres.My friend, whose brother is good-looking, is coming at three.3. Juan, padre es cocinero, llegare1 pronto.Juan, whose father is a cook, will arrive soon.4. Sara, padres son viejos, es muy buena amiga mia.Sara, whose parents are old, is my good friend.5. Las gemelas, madre era de Espaf1a, tienen noventa af1os.The twins, whose mother was from Spain, are ninety years old.6. Mareda, reloj es caro, no este1.Mary, whose watch is expensive, isn’t here.7. Arsenio, sobrino es alpinista, es profesor.Arsenio, whose nephew is a mountain climber, is a professor.8. Los hermanos, hermana es pianista, este1n en Espaf1a.The brothers, whose sister is a pianist, are in Spain.9. La mujer, auto es viejo, es abogada.The woman, whose car is old, is a lawyer.10. Los chicos, maestra es vieja, son perezosos.The boys, whose teacher is old, are lazy.11. Las chicas, maestra es joven, estudian mucho.The girls, whose teacher is young, study a lot.12. La chica, familia es muy conocida, me invitf3 al cine.The girl, whose family is well-known, invited me to the movies.13. El sef1or, zapatos este1n sucios, no tiene trabajo.The man, whose shoes are dirty, doesn’t have a job.14. Es un mfasico fama es mundial.He is a musician whose fame is worldwide.15. El jardedn, flores eran bellas, fue destruido por el granizo.The garden, whose flowers were beautiful, was destroyed by the hail.16. Es el hombre perro siempre ladraba.He is the man whose dog was always barking.17. bfSon ellos los nif1os padre es el duef1o de la tienda?Are they the children whose father owns the store?18. La actriz, peledculas son muy buenas, es muy famosa.The actress, whose movies are very good, is very famous.19. El cf3mico, se1tiras son muy divertidas, siempre me hace reedr.The comic, whose skits are very funny, always makes me laugh.20. La vieja sef1ora, despensas este1n vacias, le da un hueso a su perro.The old lady, whose cupboards are bare, gives her dog a bone.Congratulations! 100% Correct!•Relative Adjectives: cuyo [Quiz #1] completed!•Registered members can record these results by clicking the button below.•If you would like to register, click here.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*