Sākās pohas

Tiem, kas nezin “Lielo sportu”  varu paskaidrot ka pēc tās koncentrēšanās un darba daudzuma kas ielikts balstoties uz foreļu pumpainajiem instinktiem, nāk emocionāli atplūdi. Šinī neparasti lieliski noorganizētajā čempionātā neparasti spraigā cīnā vinnēja kautrīgs krievu forelēšanas profesors, mūsu jaunpienācēja Eglīšainārs uzvarēja nāves zonā un mēs tikai par puspunktu atpalikām no Horvātiem. Skaistu brīžu bija pulka, komanda bija forša un vienota, bet tak konstatēju ka man negribas skatīties atkal tās pašas laimīgās sejas- Slovāki, Čehi…ko viņi dara labāk, kā lai viņus pievārē? Labi, pa vienam esmu pats gana titulēto veicis(kaut vai vakar), bet visus kopā?

Tādas viņas ir- tās mūsu pulcētājas...

Tādas viņas ir- tās mūsu pulcētājas...

Ceru ka esam uz pareizā ceļa- mums šogad pa zonām bija neparasti daudz lielisku rezultātu. Uzvarēt še nevar viens- tas ir komandas darbs. Un pie tā strādāsim. Bet šovakar man ir reālas pohas, kaut dzēris neesmu necik.

Raksts par tēmu Blogs.

10 komentāri par “Sākās pohas

 1. Cik sapratu no Tavām īsziņām, tad Poišs nostartēja visstabilāk. Šī ir panākumu atslēga! Stabilitāte. Eglītis malacis! Uzvarēt zonu, Latvijas izlases vēsturē, ir izdevies tikai viņam un Oltem! Ja, kļūdos tad labo. Kas Kostjam bija par vainu? Viņš tak stiprs, un makšķerēšanas sportā nav debitants! Sliktākā zona? Neveiksmīga izloze?
  Būsi atpakaļ, sazvons! Izrunāsimies smalkāk, jo blogā ir bezjēdzīgi. Vēl ir ziņas par LČ. Tas ir svarīgi. To, publiskā vidē nerakstīšu…

 2. Oltemāri, septītā vieta pasaulē ir Super.Protams iekļūt trijniekā būtu izcili, taču realitāte ir tāda,kāda tā ir. Latvija ir maziņa valsts un pats zini ,cik daudz ir to,kuri nodarbojas ar foreļu ķeršanu(spiningošanu no krasta ar viegliem vai ultraviegliem mānekļiem).Poļu,čehu,krievu ir pulka vairāk skaitliski līdz ar to proporcionāli viņiem ir vairāk no kā izvēlēties. Pie kam, es domāju, ka īpaši čehi un slovāki ir piedzimuši ar foreli somā, jo tieši tas pats notiek arī mušu pasaules mačos.Visi arī tur ķer ļoti labi,bet uzvar šamie. Tā kā apsveicu ar Septīto Vietu Pasaulē.

 3. dobry! siódme miejsce. bardzo dobry! 😉

  baigi jau gribeetos palasiit/paskatiit plashaaku attskaiti, arii tiiri tehniskus jautaajumus attieciibaa uz ekipeejumu(kaadi kaati, auklas, kairinaataaji(pielipa no Dzilnas kunga:) )).. arii varbuut saliidzinaat ko chempi dara savaadaak un taa..

 4. guntars
  Ar foreli somā piedzimt vien nebūs gana. Tur pamats ir riktīgs kuplas komandas darbs, par to pārliecinos katru reizi vairāk.
  Kad mums tāda saskaņota turēsies gadus trīs, tad viss būs. Šī gada tendence ir vest līdzi jaunos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*