PČ forelēs

Laurēns visur jūtās kā mājās. Uz Ļeonku noķēra!

Laurēns visur jūtās kā mājās. Uz Ļeonku noķēra!

Šodien sākas sacensības. Esam atbraukuši, iejutušies un aptaustījuši ūdeņus. Upe drusku līdzīga Ogrei, drusku Amatai, zivis ir, ielaistās svarā būs no 250 līdz 400 gramiem- lielas. Ūdens silts- 14- 16 grādi.

IMG_3299Dzīves apstākļi ideāli- dzīvojam viduslaiku karabāzē, kas par poļu naudu tagad pārtapusi lepnā pilī. Pa parka vienu malu stiepjas upes Bober krasts, kas te ir uztaisīts par A zonu. Makšķerē neatejot no mājas tālāk par kilometru. Uz trim pārējām zonām jābrauc pāris kilometru pa upi uz augšu.

Šādi var staigāt daudz. Copēt dod vien dažas stundas

Šādi var staigāt daudz. Copēt dod vien dažas stundas

Vakardien treniņā izdarījām priekšdarbus, vakar vakarā ielaida zivis- tagad sacensību režīmā būs jātek ar savām iestrādnēm galā.

Kā tikt galā ar uztraukumu, kad tādu porciju atnes?

Kā tikt galā ar uztraukumu, kad tādu porciju atnes?

Mums startē Ainārs Eglītis, ticis vienā zonā ar čehu Tihiju, Konstantīns Koļesņikovs, Kaspars Poišs, kas startē kopā ar itāli Ferro. Man pretim tikuši Muins un Šaņins. Zonas ielozēs šorīt. Jāiet un jāķer zivis, ko te vēl var piebilst. Ap trijiem došu ziņu kā gāja.

Pirmā diena beigusies. Gāja tuč labāk nekā vidēji!

Pa zonām A zonā Ainārs Eglītis – devītais, Uzvarēja čehs., B zonā man pietrūka vienas zivs lai tiktu pirmais, paliku trešais,uzvarēja portugālis Nunu. mazais latvieša prieks- kādus trīs medaļniekus(Šaņinu, Muinu un Kowalski un čehu izdevās aiz sevis atstāt, C zonā Kostjam čertpadsmitā vieta, trīs taimos nespēja zivis dabūt,D zonā Kaspars otrais, uzreiz aiz krieva.

Zonas bija tik dažādas, ka nevarat iedomāties- vienā vobleri strādāja, citā rotiņi, citā gumijas. Grūtākais gabals tika Aināram, tā pēc rezultātiem un piedzīvotā izskatās.

Man izdevās četrdesmit piecās minūtēs izvilkt 27 zivis. Tik daudz šodien citur neviens neizstīcvēja…

Tā īsumā. Oficiālos rezultātus var redzēt šinā lapā: http://www.wfc-poland2012.pl/wyniki.htm, jāiet pagulēt.

Beidzām sportot. individuāli krievs Vorobjovs(starp citu latvijas čempions ar viņš ir) vinnēja, otrais varbūt polis Mazurs. komandām izskatās ka krievi par puspunktu ir pirmie.

Mums divi atkal augšā, divi lejā. Eglītis jokus sataisīja- tika nāves zonā ar Šaņinu, tihiju, Ferro un novinnēja zonu. Kaspars zonā trešais, mēs ar Laurēnu divpadsmitie.

Man zivju bija tik maz zonā, ka noķert tās toč bija problēmas.Kad rezultāti būs plašāki, ielikšu te.

Raksts par tēmu Blogs.

42 komentāri par “PČ forelēs

 1. Nu ko, turās! Upe izskatās krietni saprotamāka par kristāldzidrajiem un straujajiem ūdeņiem.

 2. Māri! Lai tev veicās (nu, tjipa – ne asakas)! Un Kostjam novēli to pašu!!! Par pārejiem izlases dalībniekiem nefanoju un nejūtu līdzi!

  p.s. atceries manu lūgumu? 🙂

 3. Diemzheel peec saakotneejiem datiem krievu lapaas: 6niekaa LV naf. Vieniigi piemineets, ka kaads no Latvieshiem? nokjeeris vienaa setaa 27 foreles.

 4. Lai tautiešiem veicas VISIEM! Nezinu, kas ir Igors Dzilna, bet intelekts tur klibo diezgan pastipri 🙁

 5. spiegs
  Ne jau intelekts klibo, bet gan briest sportiskais niknums pirms Latvijas čempionāta 7.jūlijā.

  marisv
  Rezultātus ja būs jāskatās pēc rītdienas 🙂

 6. Marim un Kasparam iztureet taadaa pat garaa! Joprojaam nesaprotu, ko tur dara jolkins. Man skjiet, ka MK vai Igors tajaa upee nostarteetu labaak. Cilveeciigi zheel par Kostjas neveiksmi shodienas posmaa. Ne asakas, un paraadiet visiem, ko iisti maakat.

 7. Tek, tek, tek, kas tur tā tek?
  Zivtiņas tek. Vai tām kas deg?
  No malu maliņām velkas uz aliņām. Turiet makšķeres!

 8. Šodien bija smuka diena,Māris ar Kasparu labi padarbojās.Kostjam neuspīdeja,Ainārs labi debitēja.Mēs tikām tagat septitniekā,kur ir ļoti spēcīgi vīri.Daudz filmejam labākos pasaules spiningotajus,lai pēc mačiem varētu izvertēt viņu darbibu.
  Dzilnam svejciens no Polijas zemes,no Latvijas izlases.))

 9. spiegs.

  Kā, pašam ar to prātiņu? Apgrozies makšķerēšanas blogā, seko līdzi forelēšanas čempim un nezini kas ir Igors Dzilna?! 🙂 Savus apvainojumus patapi citai reizei un mana drauga blogā, centies uzvesties korekti!

  Māri! Es takš to zināju!!! Apiet Šaņinu, tā ir mazā uzvara!!! Turu īkšķi par Tevi!

  p.s. Šodien munā golā bija razdača. Pavilku daudz un lielas. Strādāju ar smalkiem diegiem (tjipa trennējos 🙂 ) bija ar kāda kiloška. Tur, kur filmēsim, zivju ir vājprātā!!!

 10. Spiegs,
  Kā, pašam ar to prātiņu? Apgrozies makšķerēšanas blogā, seko līdzi forelēšanas čempim un nezini kas ir Igors Dzilna?!, neuztraucies , daži Latvijā slimo ar izteikti augstu sevis pašnovērtējumu un nepamatoti augstu “ignoranci”. Ja Tu nepazīsti Igoru Dzilnu tā nav liela nelaime , viņš nav Romas Pāvests un patiesībā viņam nav nekāda sakara ar pasaules čempi, ja nu kāda daļa aizvainojuma. Un šis nav viņa blogs,tā kā vari rakstīt ko gribi ,līdz oltemāris Tev to aizliedz.
  p.s. Igor Dzilna, kaut ko tādu uzrakstīt…..Ceru,ka Tu pats saproti cik gudri tas skan….

 11. Guntar. Tur skaidri bija redzams uzbrauciens. Nezinu, kāpēc? Kādu esmu aizvainojis? Interesanti, kā? Un kāpēc Tev jālien te. Lai cilvēcinš pasaka, kā esmu viņu aizskāris?!

  p.s pats nu palasi un padomā, ko esi uzrakstījis! Tas ar nav gudri….(ja, kas 5 gadi ir būts Latvijas izlasē. tas tev zināšanai)

 12. willow
  Kādu safilmēto?! Es tūlīt to sākšu ņemt personīgi. Malties cauri PČ mašīnai, skriet, ķert, nervozēt un beigās kāds vēl prasīs kapēc nav viss uzfilmēts 🙂
  Es te nefilmēju, es te piedalos.
  Tam, ko treneri safilmēja, pielietojumu skatīšos, nedomāju ka tur kaut kas būs izmantojams televīzijā.

 13. Malacis Māri,tā turēt, Kosciks lai piestrādā un lai nenervozē, es jau viņam kādreiz palīdzēju aiz muguras koriģēt,lai turas, un pārejiem neklibot.
  Šodien Igora pusē labs loms, bija kilavnieces

 14. Nesatraucies Igor tik stipri tak 🙂 Manuprāt, ja brauc valsts izlase uz pasaules čempionātu ir sekli novēlēt veiksmi dažiem 😀 Te ir publiska vieta, nevis TAVA personīgā drauga blogs, kurā jūs apspriežaties divatā. Smiekli nāk …. Nemaitā tak citiem gaisu ar savām jūtām un viss būs labi 😉

 15. spiegs. Tu jau to visu uztvēr pārāk personiski. Katrs novēl veiksmi tam, kam grib. Es dažiem, Tu visiem… kāda tur atšķirība? Interesanti, kādas jūtas es izpaudu? Man smiekli nāk, par jūsu mazohistisko domāšanu! Novēlēju veiksmi saviem draugiem. Par pārējiem man ir vienalga, jo tas mani neinteresē! Tāpat kā neinteresē hokejs. Nefanoju ne par Latvijas izlasi, ne par Rīgas Dināmo. Nu un?! Kāds tur sakars ar manu intelektu. Vai kādam novēlu ko sliktu? Uzvedās, kā mazi bērni!!!

  Pietiks spamot. Izlase nostartēja, kā parasti. Kāds izšava, kādam nepaveicās. Tāds nu tas makšķerēšanas spors ir.

 16. Man prieks,ka varu veltīt šos manus izteicienus kādam,kā Igoram Dzilnam,——-Igor Mums, Latviešiem, bija viens Jānis Jaunsudrabiņš, Tu nebūsi otrs un izdzirdot vārdu–Igors,nedod Die’s Dzilna,neviens īstenībā nezin,ko tie tieši uzrunā, jo mēs visi varam nojaust – Tu noteikti esi slavenība, tikkai neviens īsti nezin ,kādā tieši nozarē…… , prieks runāt ar ,Tevi,Dzilna

 17. Oltemāris
  Personīgi jau nu gan to nevajadzētu ņemt. Es tik apjautājos. 🙂 Lai vai kā..malači. Apsveicu ar rezultātu. 🙂

 18. Vakar lasīju Angļu karpinieku žurnālā, ka spiningotājiem forumos esot vēl lielāks kipišs, nodomāju ka nevar būt, bet kā izrādās laikam tomēr taisnība.

 19. Guntar, mani tavs “bezdiens” nu nekā neaizskar! Tici man, savos čempiecos gados esmu sapratis, ka neesmu pieclatnieks, lai visiem patiktu! Ko par mani domā anonīmais jūzers Guntars, man dziļi pajāt! Tādu “guntaru” Latvijā ir tūkstošiem. Kaut kas bezpersonisks, amēba no pelēkās masas. Ar šo kārtējo izlēcienu, atkārtoti pierādi, ka Tev ir ļoti zems pašnovērtējums!

  Varbūt kaut ko ieraksti par tēmu? Savādāk liecies tāds merkantīls nihilists, kas slēpjās zem anonīma nika. Ļoti ceru, ka dzīvē esi pavisam savādāks, tikai visvarenais nets, kur var “noslēpties” zem nereģistrēta vārda, dod Tev drosmi apvainot cilvēkus….

  Uzredzi defektīvais! Eju uz Pilssalu ballēties. Kā nekā, novada svētki! 🙂

 20. Ja jau kāds šeit kādu apvaino, tad tas esi Tu,Dzilna. Nez kāpēc tas nepārsteidz itin nemaz jo cik atceros visas (2) domu apmaiņas starp Tevi un mani beigušās ar rupju lamāšanos no Tavas puses. Bet tā jau šai dzīvē ir iekārtots, ja aptrūkstās racionāli argumenti talkā tiek ņemts vienalga kas. Latviešiem ir tāds izteiciens – kā sūdu kustina,tā sūds smird….Ieteiktu padomāt par šī sakāmvārda jēgu, Dzilnas k-gs.
  P.s. Mans vārds ir Guntars un es neslēpjos ne zem kāda izdomāta nika,kā Zivju kautkas. Tas ka Tu ,Dzilna, mani nepazīsti ir tikai pluss. Ar prieku gaidu Tavu atbildi…
  P.s.1 Vairāk komentāru no manas puses nebūs…tā kā varbūt netērējies
  P.s.2 Tev būs iespēja visu ko Tu par mani domā pateikt 7-8.jūlijā, nepalaid to garām…

 21. Huu, Guntar! Abstulbu pirmajā brīdī! Skarbi pateici! Noraustījos nepajokam! Tiekamies 7-8 jūlijā. Visiem klātesošajiem Igors dzilna atvainojās par to, ka kādam guntaramam esmu dzīvi izbojājis! Sorry Guntariņ, ne tavu bābu esmu jājis, ne tev dabu nost ņēmis…. kur mamna vaina? 😉

 22. Par Latvijas čempi…..
  Līdz tam notikumam palika var teikt ka menesis, pieteicās tikaj viena komanda- GO Fishing. Runaju ar Hariju Raciborsku, un vienojamies, ka LČ japiedalās vismaz 8 komandas no Latvijas, un 1-2 no arzemēm. Ja tas komandas būs, tad būs tas pasākums. Ja ne, tad būs visi aicināti uz kādu jaunu praidu vai festivālu. ))) vai Latvijas izlases treniņu.

 23. Jā 🙂 Paldies, Igor, par informāciju…
  Visai cerīgi izskatās, varbūt vajag vēl ar kādu parunāt…
  Zinot situāciju, varu tikai piebilst, ka man personīgi praidu pietiek un līdz Latvijas izlasei, ņemot vērā radu rakstus un pazīšanos, kā ” ot etovo kusta do toj poje…i berjozki”

  P.S. Čehijā atpūsties neplānoju.
  P.P.S. Veiksmi nākamajā PČ!

 24. Mjāa, gribējām kā labāk, sanāks kā vienmēr! Kāpēc tik astoņas komandas? Varēja vienoties par 16 komandām! Pagājušo gadu piedalījās 5 Latvijas komandas un divas ārvalstu. Kaut kas ir mainījies šī brīža ekonomiskajā situācijā? Skaidrs ir viens-čempionāta nebūs un brauks tie kurus grib redzēt!
  Jebkurā gadījumā, trīs cilvēki no mūsu komandas festivālu neapmeklēs. Foršs scenārijs: paskatīties uz izlases trenniņiem! Ir labāki veidi, kā līdzekļus iztērēt. Un kā ar tām zivtiņām, ko ZF nosolijās ielaist sacensībām?
  Lai nu kā, veiksmi nākamajā čempi!!!

 25. Veči nekaļiet tukšu. Ar zivtiņām ZF pieteikumā vai nu biedrībai Mēs Zivīm vai PVD nogāja tuč greizi un uz šo brīdi nauda tām iedota nav. (Bet iespēja dabūt ielaižamās zivis par valsts naudu pagaidām vējā palaista nav).
  Tas bija vajadzīgs tāpēc, lai dalības maksu dabūtu zemāku un piedalīties varētu vairāk cilvēku. Igora kā rīkotāja piesardzību var saprast- pagājušā gadā mīnusos palikām, bet tas jau nevienu neinteresē…
  Astoņas komandas- jau Klauzem skaitīju, nekas nereāls nav.
  Ja nu kāds vēl plāno, apakšā pierakstieties! Go Fishing, AGAT, Rietumi, Mērsrags, Pasaule, jārunā ar Rapala un Salmo- vēl viena komanda nesalasīsies kaut vai no Saldus mafijas vai cēsiniekiem?
  Individuāli jau Williow pieteicās, Ainārs Eglītis un no Rapala Saša Meirāns teica ka grib lūkot spēkus.
  Nedomāju, ka situācija ir tik bēdīga.
  Bet tagadējais pasaules Čempions Pticins sāka ar to, ka kļuva par Latvijas Čempionu, ja atceraties. Bet Latvijas čempionātu uzvarēja Sergejs Soldatovs no Alūksnes.

 26. Māri! Bet kāpēc nekur nav nekādas informācijas? (Izņemot http://www.fishing.lv un CL portālā, sīkiem burtiem sacensību kalendārā). Vai trūkst makšķernieku saitu, gan latviešu, gan krievu valodās?
  Tālāk: Kāpēc spītīgi turēties pie komanu principa?! Tas, man vēl līdz šim brīdim nav saprotams! Tas nav viegli, savākties četriem makšķerniekiem, sameklēt katram savu tiesnesi, utt. Tas viss jāsedz no savas kabatas. Pagājušo gadu, man tas bija ap 100Ls, kas tika izrauta no ģimenes budžeta! (tiesnesim bija jāsedz ceļa un uztura nauda)
  Man ir pilnīga pārliecība, ka šo pasākumu grib nogremdēt vēl nesākušos. Ja jau grib startēt vecajā sastāvā PČ, var to darīt. PČ, mani galīgi neinteresē! Esmu daudz vairāk zaudējis, nekā ieguvis! LČ jau nu varēja notikt. Kāpēc tam ir jābūt pelnošam pasākumam? Un ja to nevar pavilkt, tā ir jāpasaka, lai cilvēki var uz priekšu plānot! Dēļ kaut kādiem trenniņiem, pagājušo gadu, gandrīz izjuka cits forelistu pasākums….

 27. Kāds no jums var saprast, ka jamaina sistēma šam sporta vejdam??? Ka jacełj limeni Latvijas spiningotaju no krasta? un manuprāt foreles un forelisti tut ne prichem,ja nu nav jums kauna ka vecām vecenēm visu laiku kādu apdirst, un apspriest aiz muguras???Vai kadam no Jūsu komandas vadońiem spelēt dubulto spēli?Pretīgi. Kurš no jums izdarija kaut vai ko lai celtos limenis šajā sporta veidā?
  Var būt man nav taisnības, es kłūdos, bet parlasot jūsu komentarus, redzu ka man ar jums ne pacełam.
  p.s.Māri! Latvijas Čempiona no Aluksnes uzvaru neviens neapstrīd.
  bet sorry god. sportisti- 1 vieta komandu vertejumā LČ2011 bija komandai TEAM AGAT, individuali 2 vieta Kaspars Poišs(TEAM AGAT) kurš šo gad ir 6 pasaules mačos. Ka jums tas nepatīk,sorry…..
  p.s. Es ceru ka Jūs saprotiet ka LČ notiks, ar,vai bez manīm, bez jums vai ar jums. Man personīgi ka organizetājam nav vienalga kāda tas būs limeni.
  Udači v kustah!

 28. Igor F. Kurš tad spēlē dubulto spēli? Ļoti gribētu uzzināt? Pastāsti lūdzu, kā celt līmeni šajā sporta veidā? Vai organizatoriskais darbs ir līmenī, ja Tavas komandas loceklis nezin, kad notiks LČ!
  Igor! Neviens jau neapstrīd Kaspara Poiša 6 vietu pasaulē. Tāpat kā pagājušā gada 70 vietu! Tā vietā, lai objektīvi analizētu savu sniegumu, “sportists” sāka aplikt aplikt ar mēsliem Latvijas čempionu!!! Neviena vārda par savām kļūdām. Vai tas ir līmenis (morālā stāja)? Protams, es savu audzēkni aizstāvēju!
  Nezinu, par ko uzmesta lūpa? Agat komanda ir spēcīga. Pagājušo gadu bija interesanta cīņa. Personīgi man, pret Tevi nav nekādu pretenziju.
  Ļoti gaidu Tavu redzējumu, kā celt līmeni, man kā spiningotājam. Tavu teikto var pārprast. Laikam forelisti ir tie, kas neprot precīzi mest un nemāk strādāt ar dažādu grupu mānekļiem. Tāpat, kas jāmaina sistēmā?

 29. Dzilnas kungs! Ja tev ir jautajumi, piezvani man un es atbildēšu uz taviem jautajumiem.Pārprātuma manos vardos nav.
  Par forelistiem te runas nemaz nebija. Iet runa par makšķerešanas sportu no krasta.
  P.S. Vienos vārtos spēles nebūs. Nevajag visu saprast personīgi,ne pie ka laba tas nenovedīs.
  P.S. 2.Ja tev nav Kaspara telefona, tev nevajag tik zemi krist ar saviem vai citu apvainojumiem un sāpem.

 30. Igors F
  Manuprāt, iepriekšējos komentāros neviens netika ne aplikts, ne aiz muguras aprunāts, tas būtu pirmkārt.
  Otrkārt, tiešām būtu interesanti uzzināt atbildes uz Tevis paša uzdotajiem jautājumiem, Dzilna vēlreiz tos aktualizēja.
  Treškārt, ir sērīgi tas, ka tik mazā valstī un tik specifiskā disciplīnā kā – spiningošana no krasta (pa lielam laikam tomēr foreles, jo nezinu nevienu čempionātu, kur tiktu ielaisti sapali) cilvēki, kas varētu sastādīt tiešām labu izlasi ēdas savā starpā un tērē laiku muļķībām.
  Ceru, ka notiks LČ, kā tas bija paredzēts un varēsim normāli izrunāties nevis gāzt mēslu tačkas netā.

 31. MK!Tieši tā, bet kādam par tiem mesliem vajadzēs otram skatities acīs! Citreiz var ta saplēst, ka salimēt jau nevar.Un ko tad,ja Jūs GO fishing komandas biedri opolčilisj na vesj mir??? Visas šis diskusijas iniciatori gan interneta, gan aiz mugurām iet diemžēl no Jūsu puses. Ja ir velme pabeigt, un palikt ar cilvēcisku seju,tad ar to ir arī jabeidz.
  Paldies par saprātni. Ja nav mana numura, tad ziniet kur pie vuņa tikt. Usprasiet MO.

 32. Igors F. Ļoti vēlētos zināt, ko esmu aplicis vai ko aiz muguras esmu runājis??? Nu, baigi gribu zināt?! Saproti vienu, go fishing-saperņiki a ņe vragi!!! 🙂 Kad būs personīgas dabas jautājumi, tad meklēšu Tavu numuru. Starp citu, Tev mans numurs arī ir.
  Uzprasi apkārtējiem, (kaut vai MO) vai kādreiz esmu teicis sliktu vārdu Tavā adresē?! Tikai to labāko! Esmu slavējis Tavu darīto gan LČ, gan trenniņā, gan PČ.
  Piedod, ja esmu netā uzdevis Tev neērtus jautājumus! Ko darīt, ja interesē LČ? PČ mani neinteresē un mēģinājumu iekļūt Latvijas izlasē neuzskatu par vajadzīgu. Tas ir manis paša lēmums un apkārtējos tas neskar!!!
  Tāpat, Tavu komandas biedru neaizskaru. Kaspars ir spēcīgs sporta makšķernieks, bet kā cilvēks….lai paliek viņa ziņā. Esi tač lasījis viņa iepriekšējos postus?
  Ļoti žēl būtu, ja LČ kaut kādu iemeslu dēļ nenotiktu. Pagājušo gadu bija forša atmosfēra. Tā ir reta reize satikt draugus paziņas. Pasaki, ka vēl citur mēs vēl varētu satikties? 🙂 Tā kā, ja čempionāts organizējās no Tavas puses, vēlu visu to labāko un veiksmi!!!

  p.s. cerams, šoreiz atkal nepārpratīsi? 🙂

 33. Rietumi arii cer, ka LCh tomeer notiks. Gan man gan Guntaram biljetes uz teevzemi jau sen pasuutiitas. Arii paareejie chalji aktiivi gatavojas.

  Oltemari: Pasaules chempiona Vorobjova uzvaardu latviskojot driizaak sanaak Zvirbulnieks

 34. Un es domaaju, ka forelisti savaa starpaa neeceejas:D
  Nu tad liidz machiem;)

 35. PČ mani neinteresē un mēģinājumu iekļūt Latvijas izlasē neuzskatu par vajadzīgu” tada gadijuma labak aizbraukt vienam pabradat pa upi, kā sportist tu beidzi augt, ku ka ta , visem ne asakas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*