Šis beigsies pirmdienas vakarā

Dzilna šorīt pēc vienpadsmitiesm ievaļīja lielo! 47cm, 1520 grami! Smalkumus lai raksta pats, zinu vien ka uz 5omm Rapalas asarīša un jaunā vietā tanī pat Alūksnes ezerā… Es gribu būt tanī pat klubā, divas dienas veltīšu Kālam.

Skataties bildi- Dzilna ir savu šoziem dabūjis, tā atzinās:

Smuks puisis ar smuku mammeli, ko tur piebilsst! Apsveicu

Smuks puisis ar smuku mammeli, ko tur piebilsst! Apsveicu

Bet Ērgļos šodien apmācies laiks.

Velti Tu Dzilnīt raksti, ka atkodis Kāla lielos esmu. Štanga šodien, ne copes. Principā man tas patīk labāk nekā tad, ja sīkie gramsta no vienas vietas. Raivo no Valmieras uzskata, ka uz balansieri asari pavasarī praktiaki neiespējami pacelt. Pagaidām nevaru pierādīt pretējo.

Banda uz ledus

Banda uz ledus

Mani skolnieki šodien piedūrās, brekšotāji vienu kilogramnieku dabūja, bet otru trīs minūšu laikā vien pa pāris metriem pacelt spējuši- nu ļoti prāvs esot bijis.

Kajaņeca kunga zivs ar satelītiem

Kajaņeca kunga zivs ar satelītiem

Man bišķi nepatīk, ka ezerā pa ziemu ūdens līmenis aptuveni par metru pazemināts. Tas šodien viss. Patīkamu vakaru.

Otrdienas rīts. Vakaru un nakti noplosijās tāds cīruļputenis, ka prieks un vienlaikus cīruļu žēl. Kas zivju jomā? Dzilna sava audzēkņa kimlakus atsūtija.

Priežuks, kā Dzilna viņu sauc- apveicam...Apriebies jau apsveikt ;)

Priežuks, kā Dzilna viņu sauc- apveicam...Apriebies jau apsveikt 😉

Varētu būt veiksmīgais balansieris?

Varētu būt veiksmīgais balansieris?

Skatiet, priecājaties un baidieties vienlaikus.

Raksts par tēmu Blogs.

5 komentāri par “Šis beigsies pirmdienas vakarā

  1. Jāni. Nav viens, otrs neliels ap 700g. Mans skolnieks Priežuks ar izcēlās! Vakar 45cm 1,3kg. Šodien tāds pats!!! Pajautāju vai nepietiek? 🙂 Asaru bļitkošana ir un paliek karaliskā discilīna! Ne velti Olte uz to ir pavilcies! 🙂 Virskilo strīpainais bandits ir ievērības cienīgs exemplārs, bet piečakarēt uz “dzelzi” ir māksla! Vecais Erbis ar priecājās! Full contakt ir to vērts!!! Paldies puiši par labiem atzi”nas vārdiem! Mani dara tramīgu fakts, ka Olte vienīgais ir atkodis lielos Kālā! Bail,ka mans rekords drīz kritīs! 😀

  2. Droši vien Kāla jāatrod sava recepte! Vakar, Gunča ar vienu virskilo piešmauca. Nevar būt, ka Alūksnē viņi ēd dzelzi bet Kālā nē! Nav jau ar pirmais ledus, kad pēc pārs uzrāvieniem paņem. Es ālinģi ilgi sildīju un uzsildīju pa riktīgo! 🙂
    Nākamgad iešu ar piecpcnieku bori. Pierādījās, ka pusotrinieks lien 13cm Barnaulas urbumā. Cik liels bija tas kas neielīda, vēsture klusē. Vieta ir piefiksēta.

  3. Gunča vakar atkak izcēlās! 44cm, 1,290kg! Man tikai kārtējā adrenalīna deva! 10 metru dziļumā pie “diega” kārtīgs mauciens! Domāju-irr kimlaks! Nekā! Smuka, resna līdaku mamma. Brīnos, kā nenokoda bļitku, kura visa bij mutē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*