Vai nekas jauns?

Vienīgie uz ezera

Vienīgie uz ezera

Tā asaru iekāre nelaiž vaļā. Ar galvu saprotu, ka lielie uz mākslīgo ēsmu var parakstīties aizvien negribīgāk, tomēr kaut kas dzen atkal un atkal pārbaudīt visādas spalvainas teorijas. Šodien atkal agrais Kāls. Agri braucām, kā izskatijās velti. Lai arī diena skaidra, vēsa, vējaina- zivis sāka reaģēt vien ap desmitiem. Vispirms sēkļa galā sāka kustināt mazie. Jāpiebilst, ka šoreiz lūkoju 50 milimetru balansieru armiju- kas zin, varbūt strīpainajiem mazuma mānija ieslēgusies. Kaut kas lielāks novējo gar balansieri tad, kad paiets metrus divdesmit- trīsdesmit nost no seklākās kantes (2.8 m). Makšķere smuki tiek paspiesta uz leju, tad uz sāniem, bet grābiens kā tāds izpaliek. Vienīgais, kas ir pilnīgi skaidrs- zivs bija liela.  Varbūt līdaka? Ja tā, tad snīpainā pēc brīža uzleks vēlreiz- viens neprecīzs uzbrauciens viņu maz baida. Uzlieku 70nieku- tādu pastelīgu ar košiem akcentiņiem.

Pastelis ar akcentiem

Pestelis ar akcentiem

Sildu āliņģi, bet nekas neseko. Labs ir, virzos dziļāk- 6 metru virzienā saglabājot nelielo dziļumu. Tikko sāku spēlēties tā zlakt un pēs ieraušanas ledus kantē viens tomēr man beidzot atkal parādās! Neliels, ja salīdzina ar kilogramniekiem, bet izstrādāts. Mans.

Asaris ir ļoti skaista zivs, ja vēl dzidrā ezerā!

Asaris ir ļoti skaista zivs, ja vēl dzidrā ezerā!

Lai vai kā, bet vairāk neko un nevienu nepierunājām, mājās klepojoši bērni- cik tad ilgi kaimiņu Līgai var lūgt pieskatīt. Braucām mājās. Otrā- terapeitiskā daļa bija mana pirmklasnieka lēnā un pamatīgā asara tīrīšana. Iespējams puikam, kurš klepus dēļ tika atstāts mājās tas asars iedeva vairāk kā man.

Secinājumi- Es uz to dziļumu sedlieni braukšu sestdien, kad būs silts un apmācies- tieši tādā laikā pirms nedēļas Koknesieši dažus asarus uz mormenēm bij pacēluši. Tad jau manīs. Ledus vēl visa šneka biezumā, bet uz ledus nakšņoja trīs gulbji.

FIN

FIN

Raksts par tēmu Blogs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*