Zelta Asaris un citi darbi

Zelta asaris novadīts, smukās nainses skatiet ceturtdien raidījumā “Makšķerē ar Olti”. Vienā teikumā summējot iespaidus jāsaka, ka ir milzīga atšķirība vai sportists nikns nodod tarbu, pilnu ar dzīvām zivtelēm, un secina- “pieciniekā diez vai būšu…” un situāciju, kad jaunu BUSH laivu dod piecu plicīšu svara summa, bet 1000 eiro- trīs lielāko asaru kopvars. Kur balvu var dabūt par 2 gramus smagu asareli. Nu patīk man tas sirsnīgais piegājens ar goda atdošanu zivīm. Tāpēc arī ar raidījumu atbalstam šādas iniciatīvas mūsu zemē.

Tikām pasaulē viss notiek savā gaitā- Alūksnē drāmas gadās Dzilnam- nedēļas nogalē Dzilnam divi lielie pie āliņģa noplēsās un mans draugs plāno iestāties manā klubā- tie kas bļitko 150 milimetru diametra caurumā. Ar 130 milimetriem vienkārši ir par maz! Tikām viņa guru un Alūksnes lielākais bļitku speciālists Gunča pa asrītim dabon:

Kimlaki- tā te tos sauc

Kimlaki- tā te tos sauc

Vairāk par simts šādu asaru ziemā- tā Gunča māk...

Vairāk par simts šādu asaru ziemā- tā Gunča māk...

Šodien es Zivju fonda sēdē par atbalstu medijiem piedzīvoju patiešām priecīgu pārsteigumu un tagad varu teikt, ka tika atbalstīti visi trīs(!) manis iesniegtie projekti, bet rīt vai parīt es došos ar skolnieku brīvlaikā uz Kālu un lūkošu sekot Gunčas vai Dzilnas liemēram, tad jau redzēs.

P.s. Tagad man gadu būs nevis jāknapinās, bet jādara darbs, kuru es mīlu un kurš man patīk, turklāt man ir valsts atbalsts! Labais.

Raksts par tēmu Blogs.

11 komentāri par “Zelta Asaris un citi darbi

  1. Pasākums patika, atzīmējos ar balvu brekšu kategorijā un 1000 eiro pie āliņģa iedūrās ar muti un uz augšu nekā, palaidu brīvāk un pļurkt. Gunča kaut kur redzēts, nav arī traks velobraucējs pie vieniem priekiem?Ja ir tad sveiciens no kaspi4’a(Manis)

  2. Māri! Forši, ka esi atbalstīts! A Gunča māk! Vakar, vakara copē viens 980gr un daži mazāki!!! 🙂

  3. Neliela skaudība jau man piemetas lasot šādus rakstus, bet es vairs ar tiem neidentificējos 😉

    Svētdien biju Salacā. No 10 copmaņiem (5 vietējie un 5 iebraucēji) viens dabūja spožo taimiņu ap 1,5kg. Todien necops.

  4. Hopefully the Oklahoma Bicycle Society will come up with more events like this at other times of the year. Food banks and pnaerits need year-round donations to renew their ever-shrinking inventories, and the holiday bump in donations only spreads so far. So perhaps you can try a Cranksgiving-in-June? It would be a great way to raise awareness in the off-season .Thanks for your thoughtfulness and good work.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*