Bilde raksturo šī brīža copi.

Pēc zivīm spriežot tas, kas notiek ārā ir vien atkusnis. Pavasara sakustēšanos zivju noskaņojumos nemana. Pateicoties 1 martam ir beigusies lielo līdaku slaktēšana Lobes ezerā. Paldies dievam, pat neesot tur sirds sāpēja par līdaku bendēm uz Lobes ledus.

Vakar atkal noplosījos pa saviem punktiem kālā, bet “štanga”, kā Dzilnas kungs saka. Rīt organizēšu pagasta copes mačus Āķēna ezerā. Astoņos tikšanās pie pagasta padomes.

P.s. Tviterī guvu lielas ovācijas, kad vienurīt muguras stīvuma mocīts rakos pa ebay. Paskat cik drosmīgi perversus vizuļus senāk bija gatavi ieviest!

Obligāti apskati pilnu bildi

Obligāti apskati pilnu bildi

Raksts par tēmu Blogs.

3 komentāri par “Bilde raksturo šī brīža copi.

  1. Redz, februāris-marts nav tie mēneši kad kimlaks katru dienu ņem! Sevišķi lielu ēsmu. Toties nākamajam rudenim (pirmajam ledum) būsi norūdījis mega pacietību!!! 🙂 Man, pēdējās copes aizgāja līdaku zīmē. Nemaz tik slikti negāja. Tiešām arctic char krāsojums rullē!
    To, ka lielais asars ir turpat, es pārbaudīju. Divas copes uz karodziņu. Izvelk ap pieci metri un pamet. Raudiņai ne skrambas, tātad vainīgs ir strīpainais huligāns! Žanis vai zobainā būtu atstājuši savus “pirkstu nospiedumus”.
    Alūksnē pa kādam izvelk. Trešdien dabūti divi kilogramnieki iepretim Dzilnas ezeram. Arī sporta bodes šefs piepī izcēlās. Uz bļitku 10,2kg līdaku savaņģoja…

  2. Nu, Mārīt? Kur atskaite? Vakar, mani līdakas nogurdināja. Stundas laikā trīs copes. Divas izvilku, bet fiksi atlaidu un nebildēju. Bija sals ap 10* un negribēju pa sniegu vārtīt. Laime, ka paņēmušas viegli, lūpu galos.
    Lielākais, kas šajās dienās dabūts ir 1,3kg. Man čušss….

  3. Sanāk, ka es šeit viens pats ar sevi komunicēju! 🙂 Māri, ieskaties pastā uz “nīkuli” ko ieķēru. Savas glupības pēc, pajāju lielāko asari dzīvē!!! Veči ar labi velk. Gunčam šodien 500, 800 un kilo asari. Savu redzēju! Nezvai bez gafa dabūtu iekšā. Ieķērās rapala ledus malā un atāķējās!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*