Kārtējais neledus

Ja nu vakarā piesalst? Jāmauc!

Ja nu vakarā piesalst? Jāmauc!

Ir milzīga atšķirība vai asarus meklē ziemā urbjot garas āliņģu rindas, vai to pat var izdarīt ar smuku tālu metienu un džigu. Ja laika apstākļi veicina strīpaino lecīgumu, viss notiek pat šajā laikā. Tad nu cenšamies tvert mirkli, kamēr tāds ir. Plānā ziema drīz sola pārtapt gruntīgākā un tad tādi luksusi vairs nebūs- paliks vien brist un urbties. Vakar bijām kārtējā asaru reidā. Priecēja tas, ka asaros braucām un asarus dabūjām.

Zvērs nav lielāks par ēsmu, bet aizķērās...

Zvērs nav lielāks par ēsmu, bet aizķērās...

Tas pasīvais ņēmiens vienmēr, pat zinot ka tam vajadzētu būt asarim, šķiet kā aizķeršanās aiz apakšas. Vakar vairāk grāba dzžigu, kurš paceļas no grunts. Copes bija, bet laikam jau lielie nebija agresīvi- standarts bija ap 250 gramiem. Pāris tādu Raivis mājās aiznesa. Krāsas un džiga slaidums, šķiet bija ne pārāk svarīgs, nu varbūt izteikti tumši džigi nepatika. Iztikām ar Keitech 3 un 3,5 collu gumijām.

Par džigu runājot Juris no Pasaules komandas bija briesmoni Ķīšezerā pie bedres malas uz tādu pat gumiju pacēlis. Stāstīja, ka vakarā jau gribējuši prom doties, kad līdaka svarā ap 17-19 kilogramiem pieteikusies. Ar tievo auklu un padsmit gramu džigu krietni pacīnijies, ap pusstundu. Bildes un filmētais aizbraucis uz anglija kopā ar telefona īpašnieku, solīja atsūtīt tiklīdz būs. Malacis, ka saprotot tik liela zvēra slepkavības bezjēdzību, zvērs aizpeldējis padzerties. Vienīgi jāatceras, ka Latvijas rekords ir 19,3 kilo. Labāk nosvērt pirms atlaist- ja nu gods un slava gadās… Šķidrā ziemas daļa turpinās.

Auksts, tumšs, bet loms ir- kaut arī izplūdis

Auksts, tumšs, bet loms ir- kaut arī izplūdis

P.s. Bet Rapalas matadors, kam vārds ar A sākas Alūksnes pusē esot peldsezonu atklājis. Makšķernieki ir traki ļaudis.

Raksts par tēmu Blogs.

4 komentāri par “Kārtējais neledus

  1. Māri! Kā Tu to zini? A pats bija vainīgs, verga uzmesta uz pleca un svilpodams iet! Grabis godam nocopēja, palika sauss.
    Es, šodien “purva velnēnus” paraustīju. Smuks gan tas mellais asaris ar oranžu vēderu! Sabēru atpakaļ, jo rupais klusēja. Ledusskapī stāv bļoda ar nodīrātiem.

  2. Tere, vārdabrāli!
    Nu, vai tā nav prātīgāk (tas par Tavu P.s.)- vispirms uzzināt par notikušo kaut ko vairāk, faktus, tā teikt, un tad perpelēt un asprātības bārstīt.

  3. Ak, jā! Aizmirsu piebilzt- varbūt tā bija RAPALAS reklāmas akcija peldošajam komberim un nevajag šausmināties? 😀

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*