Paldies par apsveikumiem.

Tas ir tik uzjautrinoši- atsūtīts tiek jauks tipiskais dzejolītis un tam apakšā nav paraksta. Kāds nezināms ciparu virknējums novēl man visu laimi un neparakstās. Uzjautrinoši un mīļi.

Nav tā, ka mēs te nespārdamies pretim ziemas untumiem. Pa šo laiku gandrīz piešāvāmies no krasta asarus džigot mazā purva ezeriņā. Man tas neizdevās, Raivim gan. Kad kopā nokāpām līdz bebru pamatīgi sačakarētajam ezerelim tik vien bija kāmaza līdaciņa- asariem mutes bija ciet. Vasarā šī agrāk skaidrā ezereļa ūdeņus krietni žultos pūstošie un krītošie koku- slīkoņu stumbeņi. Bebri joprojām nevienu Latvijā neinteresē… Lindermans, šņabis un darbs ārzemēs.

Tas ir kasut kas starp rudeni un ziemu...

Tas ir kaut kas starp rudeni un ziemu...

Laika apstākļi ap ziemassvētkiem Vidzemē bija tik derdzīgi, ka gribēdams navar paspiningot. Šodien no Talejas ezera vējainā gala knapi izstūmāmies uz airiem ārā. Kāda tur velcēšana, vējš tā brāza, ka laimīgi bijām krastā tikuši! Pirms tam bija vājš sals, kas mazos ezereļus uz dienām četrām aizvākoja, nu jau ap diviem pēcpusdienā tie atkal viļņojās. Uz mājas durvīm žūst Shimano jaka, kura joprojām nav izlaidusi slapjumu cauri. Sēžu un saprotu, ka pēc šodienas lietavām lašveidīgās trenkāt atkal traucēs duļķes , tāpat kā pirms nedēļas. Atliks vien ezeri- no Kāla astotnieci pirms šīs vētras esot izkacinājuši. Secinājums- bezcerīgi nav, bet baigi daudzas iespējas arī nav… Lielo gribas…

Raksts par tēmu Blogs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*