Eu, ķeras!- Atkal(6.dec. arī)

Šodienas veiksmīgākās lures

Šodienas veiksmīgākās lures

+2.5 grādi, ļoti zems atmosfēras spiediens-968 milimetri, ja pareizi lasu savu barometru, stingrs vējš un pasekls ezers. Bišķi pabraucām, lai tomēr atrastu savu vietu un laiku- divu ar pusi stundu laikā dabūjām laivā četras mēra līdakas! nekas liels jau nebija, bet patīkamai gan- mans laivas biedrs pārlingoja pār plecu pirmo metienu un pīcka sāk raustīties! Pirmā. Tik raiti visu laiku negāja, bet zivis bija, tās ķērās un prieku deva. Šodien izteikti labāka cope bija uz Gumijzivtiņas- es knapi izlīdu no nullēm ar saviem raustāmajiem. Toties vienu neaizmirstamu momentu piedzīvoju- cope, jūtu ka zivs nav dikti kustīga, pat sajūta velkot, ka tā ir zāle. Tuvāk pie laivas ieraugu pie Orbit 110 divas zemmērenes. Abas uzrāvušās kā tas asariem dažreiz gadās? Tak nē- viena iekodusies otrai vēderā! Laivu ieraugot abas nobijās Zivju ganu kompānijas un atspirinājās, bet mēs palikām mutēm vaļā… Viena līdaka ķer otru- nekas ārkārtējs, bet div sīkās… Stresa hormons lika bračkam lekt virsū?

Plēsoņas aliek plēsoņas- gods un slava tām!

Plēsoņas paliek plēsoņas- gods un slava tām!

Protams, ka es spiningoju ar mērķi tikt pie kādas vecākās māsas, nesanāca. Arī visām līdakām uz pannas nonākt neizdevās. No lielās vien pasmuks tetovējums tika atsūtīts uz 1,4 kg vēdera. Nākamreiz.

Meitene ar pūķa tetovējumuTrīs dienas pagājušas, radiomurmulis saka, ziema nāk. Jābrauc pabeigt sezona. Pūšam dūmā un drīz jau atkal uz ūdens. Es gribu ciltsmāti, paņēmu līdzi džerku, Raivis spītīgi uz gumijzivi. Pusvienpadsmitos iebraucām, pusdivos bijām ārā. Pa starpai pāris reizes uzputeņoja un rezultāti bija. Septiņas kopumā noķērām, lielāka virs trīs kilo, tad 1,6, tad 1,2 un pārējās vēl mazākas. Trijnieci  aizvizinājām atrādīt radiniekiem, pārējās lai dzīvo. Sitiet mani nost, bet nelielam Vidzemes ezeriņam tāds loms ir labs, esmu lepns par savu zemi.

Dažbrīd šķiet, ka līdakas dzīvo un barojas baros

Dažbrīd šķiet, ka līdakas dzīvo un barojas baros

Šovakar skaidrojās, kas to lai zin vai maz iemest šogad vairs sanāks…

Raksts par tēmu Blogs.

4 komentāri par “Eu, ķeras!- Atkal(6.dec. arī)

 1. Forši Jūs- tautieši! Ja domājat, ka man neinteresē Jūsu atrasti rudens knifi- maldāties.
  Es pēdējās četrās reizēs seklā aizaugušā ezerā esmu nonācis pie atziņas, ka auksta ūdens līdakai patīk slīdoši, ne trīcoši mānekļi, turklāt izmēram nav nozīmes. Tā gumijzivs strādā vislabāk.
  Kā Jums?

 2. Man rudenī arvien sliktāk un sliktāk strādā Twitcš….
  Labāk sevi sāk pierādīt mazie džerki un swimbait.

  Man par supermānekli ir kļuvis Izumi asaris. Pēdējās 4 copes reizēs ( Lobē) visas zivis esmu dabūjis tikai uz viņa….

  Māris pareizi saka ka trīcošie vairs nestrādā. 🙂

 3. Ņem uz pauzi, vai arī ja uzreiz uzmet uz galvas. Draugs 11.decembrī izvilka 7,5 kg līdaku Engurē, man 2.2 un otra ap 2 kg. Gumijas zivis pat nemēģinu. Strādāju tikai ar tviču, kas sevi šoruden ir attaisnojis. Laboju savu pers rekordu uz 5,5 kg, pirms 3 nedēļām, protams, Engurē. Parodoksāli, ka jau otro gadu rudenī lētais Strike pro kabina iekšā 4 x dārgākiem vobleriem – TD, Megabass, bet iespējams arī ticība konkrētam vizulim. Varu mazliet pateikt priekšā – floating nav īsti piemērots rudenim 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*