Kilavnieks ir!

Raivis saka, ka tādu zvēru redz pirmo reizi- būsim pazīstami!

Raivis saka, ka tādu zvēru redz pirmo reizi- būsim pazīstami!

Tas nebija ne viegli ne grūti. Kāla ezers ir liels un asari uz kantēm nelokalizējas tik precīzi, lai būtu džigojami, tad nu nākas arī pielietot velcēšanu. Sev par lepnumu jāatzīst- mēs ar Raivi bijām vienīgie, kas ar airiem kašājās pa ezeru. Pārējie pukšķināja. Paldies Andrim Elstam- viņš man daudz šorīt apstāstīja par to kā viņš Kālā pie lomiem tiek. Ķērās kā nu kuram, bet kopumā līdz vieniem kaut kas kustējās, pēc tam ni. Izdevās izairēt tā, ka dziļo vobleri uzkampa kārtīgs kilogramīgais asaris!

1,0 kilograms tīru asara niķu- kā es tos šogad izbaudīju uz savas ādas... Beidzot!

1,0 kilograms tīru asara niķu- kā es tos šogad izbaudīju uz savas ādas... Beidzot!

Desmit metros tas uzrāva tā, ka prieks bija just. Skatiet bildi- tur viss redzams! Vizuli nesagribējās rādīt- pārāk daudz to velcētāju arī skaistajā Kālā saviesies- ap 12 laivām no rīta siroja pa ezeru.

Kilogramnieks itkā noslēdza manu šīsvasaras Kāla epopeju. Bez šī skaistuļa uz Džiga pieteicās viena 57 cm līdaciņa. Katram pa zivij un viss OK. man tas asaris riktīgi sirdi silda.

Kopumā skatot šinī nedēļas nogalē visus izpogāja Skrīveru jaunieši! Kārlis vakar 1,5 kilo asari dabūja, bet šodien- 5 kilo līdaku.

Šīs dienas lielākā izvilktā. Ar pieveicēju Kārli.

Šīs dienas lielākā izvilktā. Ar pieveicēju Kārli.

1,5 kilo- resna kā muca ir šī asaru mamma

1,5 kilo- resna kā muca ir šī asaru mamma

Mēra līdakas pie Tāda zvēra sāniem izskatās smieklīgas

Mēra līdakas pie Tāda zvēra sāniem izskatās smieklīgas

Malacis!

Raksts par tēmu Blogs.

13 komentāri par “Kilavnieks ir!

 1. Stali. Maza mežene!

  Māri. Alūksnes ezers ar bij devīgs šajā vīkendā. …a es, ….jumtu skrūvēju. 🙂

 2. Dzilnes kungs ta nav maza mežene, enciklopediju nedaudz vajag paskirstit! Sikajs griez pogas veci tur!

 3. Cien. Guntisr! Vispirms, iemācieties pareizi rakstīt manu uzvārdu! Otrkārt, spriežot pēc muguras spuras irzvietojuma (novirzīta uz aizmuguri), sānu līnijas un relatīvi lielas mutes (karpveidīgajām zivīm), tā izskatās pēc meženes.
  Treškārt, par zivtiņām esmu lasījis vairāk par jums!

 4. Man uz meilu tika atsūtīta šī zivs no aizmugures ņemta, es atbildēju, ka var būt Baltais sapals. Te pēc mutes spriežot tā patiesi ož pēc mazas meženes.

 5. Māri! Tu vismaz “točku” ieliki GPS, kur kilavnieks paņēma?! Ziemā, ar garantiju uz šķērsenes būs! Un ne viens vien…

 6. Yes, Yes- Ķīsī un Baltezerā noķert ir viens, atbrauc un parādi prom no jūras!
  Ja Rapala būtu noslēpums- arī āķus būtu aizsmērējis. Vienkārši man bail Alūksnes scenārija, kad atkožot pieeju lielajiem cilvēks var astoņus nokaut un tad sākt domāt ko darīt.
  Mums jau sākot bija noteikums- divi un pietiek diviem copmaņiem. Osars gadījās tikai viens. i to labi- gandarījums liels.
  Ekur jaunieši no otras laivas- tiem noslēpumu nebj.
  http://www.youtube.com/watch?v=Ch-XMroprtg&feature=feedu

 7. Ūja ūja, Mārīt! Kāda starpība, Ķīsis, Baltezers vai Kāls?! 40 cm asars ir labs, jebkur noķerts! Ar cik 39-40cmTu vari palepoties gadā noķertiem? Piemēram, man šoziem tik pārītis tika…
  Īstenībā, ja lielais žaunas aizvēris, nelīdz ne “keiteči”, ne superpuper vobleri, ne kas cits!

 8. Ķīsī vai Baltezerā asaris no jūras nāk, tas nav tas pats aizdomīgais onkulis kas iekšējos ūdeņos. Filippoks to zin labāk par mums:)

 9. Hello,thank you for that great review.I am a csteomur of the power of conversational hypnosis program quite some time now and I have to agree that this covert hypnosis training by Igor is by far the best one.Very detailed and you can get on your way to successful conversational hypnosis very fast.Thank youJosh

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*