Lubāna lake

Zigis un Daba

Zigis un Daba

Lake ir baigā, zvejnieku lomi Lubānā esot teicami, tāpēc arī devos pēc savām sapņu zivīm. Saulrietā ,kad jau bijām malā izbraukuši, Viesturs Buks apgalvoja, ka panākumu atslēga esot burkānkrāsas mānekļi, bet saulei lecot mēs ar interesi pavadījām flotīti mušiņmakšķernieku- tur Mikus ar Zigi devās apgūt plašos seklumus. Paši četratā ar Daini un viņa varenajiem makšķerniekiem Edvīnu un Emīlu devāmies meklēt savas zivis. Jocīga diena ar aukstu vakaru un vēl aukstāku rītu.

Pat nezinu no kura gala stāstīt…te būs secinājumi:

Visas zobainās uzmānīju uz diviem nelieliem voblerīšiem! Par spīti tam, ka vietējie pucē pa zālēm ar sev pierastajām gumijas zivīm, kurās ir pretzāļu divžuburis. Apriebies tām zivīm ir tāds piegājiens, to labi varēja just! Edvīns tikai vienu spēja izvilkt ar gumiju. Tiklīdz parādījās iespēja kādā lodziņā iemaukt virsmas vobleri, es to darīju un sekmes bija! Lielākā pieteicās pirmā, godīgi nebiju tik prāvam rumpim robežās ap trim- pieciem kilogramiem gatavs. Grāvītī tā gulēja un kā vilka pa Dead Float 08! Visiem, kuri ar šo strādājuši zin- dažreiz līdakas to tikai lūpo. Pirmā bija tieši šis gadījums.

Abordāžā pie pašas laivas vēl viena virs 2 kilo atspruka- nebija jau arī par ko dikti stresot- ļāvu tai no  Smith JIB firetiger krāsā noāķēties. Mazs āķītis un tas viņai izdevās.

Nu jau sāk padoties...

Nu jau sāk padoties...

1.6 kilo gan uz tā pat Dead Float uzmaucās kā zeķe- pagriezās, es iepauzēju un tad kā mauca!!!

Izmantojot zāļu rotiņu izdevās iekustināt dažus patiesi labus viļņus, kas sekoja vizulim, bet uz grābšanu sasunīt neko neizdevās.Malā nākot Mikus bija tukšām rokām, bet Zigim bija norma! Piecas līdakas no viena  plača! Lēnām klusi un nesteidzīgi. Lielākā 1,3 kg pret manu malā izvesto 1,6 kg (man laivā bija trīs). Vēderi visām tukši.

Edvīns Tučs ir nopietns spēks#!

Edvīns Tučs ir nopietns spēks#!

Kopā secinājām, ka līdakas lokalizējās vairākas vienuviet, retāk tās dežūrēja atsevišķi. Gribēja visu, kas neparasts- vobleri vai mušas BET nelieli.

Nu jā, un tad atbrauca Buka Viesturs un pateica, ka ar džerku vajagot, tad lielākas nākot… Taisnība jau laikam būs, bet kāpēc viņš sev tik daudz prieka laupa izvēloties tās milzīgās bļembas un nelienot īstajās zālēs…

Raksts par tēmu Blogs.

3 komentāri par “Lubāna lake

  1. kaip i bus laukia išgirsti iš tavęs,Jūsų Jessica.My derhaow are you,i hope that all is ok, as is my pleasure to contact you after gotten your contact at (xpazintys.com) which really interest me in having communication with you if you will have the desire with me ,here is my email (jtabbai@yahoo.com) as i will be waiting to hear from you,Yours jessica.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*