Džiga darbi Jumurdā

Zivju nav vesels kalns, bet gandarījums ir.

Zivju nav vesels kalns, bet gandarījums ir.

Beidzot bija laba iespēja izbaudīt reti skaistu rudens dienu uz ezera. Jau šobrīd ārā zāle ir sasalusi un no rīta varbūt būs visi -4 grādi, bet ;sodien mēs zivis atradām.

Ap vieniem mūsu priekšā gulēja plašs un līdzens ūdens klajs bez neviena vilnīša. Labi vismaz, ka bija apmācies. Nu un kad daba zīmē tādu bildi ir jādžigo, jo viss pārējais zivis biedē. Principā klusā laikā der padomāt arī par katra voblera graboņu, ne par velti ir daudzi “klusie” un daži- sevišķi skaļie. Mums šodien bija klusais vakars. Izklausās jau viss ļoti vienkārši- meklēt un atrast stāvas piekrastes malas, tad tās, kur rotājas sīkās zivtiņas un tad meklēt, meklēt.

Raivim pieder tie abi prāvākie asari- 530 grami bij lielākajam. Skaistas zivis, ar džigu piemānīt tādas- patiesa bauda.  Manam dropšota 3-10 GLoomis viendaļīgajam kaifs bija kad smukā pusotriniece līdaka iemērca pa trīscollīgo Keitech gumiju. Tik labi ir stīvēt zobaino pagali pret sauli un tuvāk sev!

Laika ziņā zuves ķērās kamēr bija mākoņains- ap 15tiem un pašā vakarā, kad saule jau bija norietējusi. Džigs- tas ir spēks klusā laikā.

Tāds šīs dienasloms paliks atmiņā

Tāds šīs dienasloms paliks atmiņā

Raksts par tēmu Blogs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*