Kāds negrib uzlaboties?

Kursus rīkojam ar Jēkabpiliešiem kopā!

Kursus rīkojam ar Jēkabpiliešiem kopā!

Cāļus skaita rudenī. Mēs Ērgļos taisam vienu Pilnvaroto personu apmācības nedēļas nogali. Ja Tev, vai vēl labāk- draugu grupai ir vēlme nolikt VVD eksāmenu un ar laiku iegūt tādas kā izspektora tiesības- laba vieta sākumam!

Atbrauks pasniedzēji un divās dienās ar visu iepazīstinās un visu izstāstīs. Palikšanu Ērgļu arodskolas kopmītnēs par 3,50Ls varu sarunāt- nakts nav problēma. Pēc tam atliks vien eksāmenus nokārtot. Ja ir interese- dod ziņu uz maris@nomad.lv

Raksts par tēmu Blogs.

6 komentāri par “Kāds negrib uzlaboties?

 1. Prasītos vairāk informācijas par Pilnvarotajām personām. Tie ir sabiedriskie inspektori?

 2. Pēc kursu beigšanas cilvēks tad var būt par pašvaldības pilnvaroto personu, tā es saprotu.
  Nākamais līmenis ir Valsts Vides Dienesta pilnvarota persona. Formāli to jākārto inspekcijā uz vietas. Kā jau dzīvē- parasti inspektoriem negribas uzņemties svešu sataisītas klapatas, tāpēc bez saziņas ar šiem kaut ko formāli noveidot ir grūti.
  Bet ja ar inspektoriem jau ir sadarbība notikusi, tad parasti problēmas nerodas sadarbību attīstot, to es saku no Vestieniešu, mums tuvāko aktīvistu pieredzes.
  No savas varu teikt, ka nekādas noziedzīgas struktūras jau nav jāatklāj- tā ir savu ūdeņu sargāšana un nelegālo tīklu vai ūdu izvilkšana ārā, varbūt pieķerto pārkāpēju protokolu sastādīšana- tālāk tos izskata jau VVD.

 3. Un ja grasās tādas tiesības ev kārtot- vislabāk to darīt grupā- trīs vai četri cilvēki, tāda vienība, kas viens otru var atbalstīt, ātri saorganizēties un vienā auto arī aizbraukt kur un kad vajag.

 4. cik noprotu runa ir par siim brivdienam, ja taa, tad netieku, bet labprat gribetu.
  varbut var sniegt info par nakosajiem tamlidzigiem pasakumiemi, butu jau baigi labi. savadak velkot debilo zurku tiklu ara var pats sev epatiksanas tik uzmeistarot, kurs jau tev tices ka nav tavs tikls…
  a vo mari – ko darit vai kaa, ja brauc pa ezeru un ieraugi to murgu ieksa(es domaju lai viss butu legali un nez nepatiksanam priex sevis)? cik ir bijis gadijumu tik satinu to tiklu bumba un uz dibenu lai pust.
  paldis!

 5. Murčkulī un viss, to arī varu ieteikt. Ja vedīsi krastā vai lūkoi ko citādi- tas ir pierādījums. šobrīd divas valstī pazīstamas sabiedriskās zivju sargātāju organizāzijas nevajadzīgi kašķējas pateicoties laivā esošam atrastam tīklam.
  Tikai esi drošs, ka tajā mužgulī zivis vairs nevar iepīties, jo visādi brīnumi ir rezēti.

 6. Tīklu vajag satīt blīvā kamolā, ārā ņemot arī sagriezt un tad šo kamolu sasiet tā lai nenāk vaļā. Tad ar slaidu vēzienu ielidināt kādā niedrāju masīvā. Ja tīklu šādi “nesapačkā” tas apdraud ūdensputnus! Esmu tā darījis Babītē, pēc sazināšanās ar atbildīgo dienestu. Toreiz mēs secinājām ka viņiem būtu pagrūti mani atrast tajos ceros, bet man pārtraukt copi arī negribējās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*