Meklējumos

Zandarts ganoties uz tumsas robežas, tā runā...

Zandarts ganoties uz tumsas robežas, tā runā...

Neiet tai makšķerēšanā viss kā pa gludu sliedi, šoruden daudz ir to zivju, kuras negrib rokās doties. Nākas pārdomāt to, ko es te stāstu un kas vēl būtu jāstāsta. Blogs tomēr ir tāda personīga saite ar tiem, kam interesē manas gaitas vai, pareizāk sakot, zivju gaitu izsekošana.

Sanāk tā, ka esmu gatavs rakstīt jau atkostas vai puslīdz precīzi formulētas zivju ķeršanas fineses. Bet iestrādņu ir daudz vairāk, tikai tās vēl nenotiek. Un otrs- ne visas lokācijas ir priecīgas, ka tiek nosauktas, līdz ar to neskumstat, ja kāda nav minēta ar lielu precizitāti. Tas ir speciāli, jo filozofiski skatoties, man vienmēr vairāk interesējis zivis piesargāt un ar tām sadarboties, nevis tās apēst.

Bet kā tās piešmaukt ar džigu- tas ir jautājums!

Bet kā tās piešmaukt ar džigu- tas ir jautājums!

Manas šībrīža iestrādnes ir tvičs ar lielajām mailēm, butu džigošana un zandarts vidēja dziļuma ezerā- kā lokalizēt un provocēt.

Raksts par tēmu Blogs.

Komentāri par “Meklējumos

  1. Vo vo, Māri! Šodien pabradāju pa Pulāna ezeru. Tikai zemmēra līdaciņas. Prieks, ka beidzot “iekustināju” divus, kastes dibenā nomētātus voblerus. Atceries, tos 8 centimetrīgos select color?! Ņēma “kislotku”. Asarīši izrādīja interesi par gaga goon.
    Lukumītī, veči uz dzīvo velk smukas līdakas 4-6kg. Vakar, viena ap desmit kilo.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*