Asari Kālā nedodas

Saimniecība kopskatā

Saimniecība kopskatā

Nu tad ir gads trāpijies! Jāņonkuls no Ungura sola jau kopš jūlija zvanīt tiklīdz sāksies, pats pa skaisto Kāla ezeru esmu jau sen jēgu pārdžigojis, bet teikt, ka šogad asariem rudens sākuma rīšanās notikusi copmaņiem pieņemamā veidā nevaru. Mazi bija tie bari un švaka cope. Sestdien Miķeļdienas sacensībās Koknesieši smukus atveda krastā, div ekipāžas. Lielākais bija 950 gramus smags! Uz spilgti zaļas palielas gumijzivs agri rītā uzgrābis.

Minimālie panākumi ar visiem kāvējiem

Minimālie panākumi ar visiem kāvējiem

Tad nu sukājām gan svētdien, gan šodien, bet panākumi minimāli.

Man jau prieks, ka uztvičot uz āķa izdevās pat vienu tādu, kam rīkles galā vēl raudeles aste karājās. Tas nozīmē, ka izdevās caut 90 Rigge Deep ar asari patiešām dziļā kontaktā nonākt.

Divi vienā, tas ir moderni

Divi vienā, tas ir moderni

Otrs pagrāba Fāterītim uz DD Cherry velcējot pār pampakiem. Vizulis gāja maksimums  3 metru dziļumā, tajā vietā dziļums bija 6,2 bet tak uzcēlās un uzkrāvās strīpainais. Laba sajūta ir par Suffix 832 pīto Gore auklu. Balta 0,18 diametrā un salīdzinot ar pagājušā gada modeļiem- patiešām slidenāka kļuvusi. Balta, tas ir ideāli, jo zivij grūti pamanīt+ tā pieņem ūdenstilpnes ūdens toni pēc kāda laika makšķerēšanas, bet slidenums dod to, ka pītā aukla nedzied savu skaņu ietinot bez slodzes. Dažreiz necope ir tik liela, ka tam ir nozīme.

Ir notikusi zināma stratifikācija un ja vasarā zivis dziļāk par 5,5 metriem neredzēja eholotē, tad tagad seklāk par 3,5 neviena nestāv. Jāgaida salnas, lai varētu beidzot atkal ieraudzīt kādas tās pālijas pa gadu kļuvušas…

Raksts par tēmu Blogs.

Komentāri par “Asari Kālā nedodas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*