Līdakas nāk!

Norma ar darbarīkiem rotāta...

Norma ar darbarīkiem rotāta...

Oi cik smuki par spīti necopei šodien izdevās zaļsvārces patērpināt filmējot savas vārdadienas raidījumu nezināmā ezeriņā! Kopā ar mazajām gabalas divdesmit izlecināju. Pārsvarā uz tviču. Komplekts attēlā redzams.

Pirmā bija vislielākā- varēs redzēt LTV 7

Bet tās sajūtas- tālajā metienā tiklīdz Orbit kungs ieliekas ūdenī šļakatas pa gaisu un sākas ķilda labā!

Vai uzreiz pēc iedziļināšanas Pointer kungam vaļīgā pauzē palaistam kā dod pa cepuri! Egilam uz pauzes gandrīz kātu no knaģiem izrāva copes sestajā stundā!

Vai uz gumijzivi trīs reizes viena un tā pati mērene lec virsū zem niedrēm šefojot. Lec, kamēr uzlecās.

Zinu, ka raidījums būs drusku Rapala zīmē, te varu uzlikt savus sekmīgākos mānekļus.

Orbit 110SP pirmajā kārtā, otrreiz pa tām pat vietām pēc stundām trim ejot labi ņēma Pointer 100 SP- tas gan iet drusku dziļāk.

Labi purinās, tipa tvičojās arī 110 Hamakuru- zivis to sit, bet virsū sēžas ne tik labi. Protams asarim patīk Rigge 90F.

Ito 110F nestrādāja, tas gan ir pagrūts vobleris. Pārējie mēģinājumi nebija būtiski. Nezinu kāpēc tas Wonded Minnow no OSP neķer zivis, kaut izskatās dikti pievilcīgs.

Nu un protams  Rizer no Major Craft ir briesmonis, ne tvičojamais kāts. Kā tādam atsperbomim testa augšējo robežu var rakstīt 26 grami?! Tur pašu velnu var izraustīt ar to stiffness!

Te visu var izlasīt kā uz delnas

Te visu var izlasīt kā uz delnas

Kāds ir Tavs jaunākais copes piedzīvojums?

Raksts par tēmu Blogs.

8 komentāri par “Līdakas nāk!

  1. Patika tā japāņu mūzika copējot kompānijā ar Igoru un Kasparu. Šis man sirdij viens no tuvākajiem raidījumiem- spiningošana ar japāņu instrumentiem un mānekļiem.

    Nesaprotu vienīgi, kas ITO kā māneklī ir par grūtumu. Man tas liekas no vieglā gala 😉 Tad jau Orbit ir grūtāks.

  2. Paldies, Māri, par raidījumu. Man mīļa tēma! Smuks ezeriņš. Pirmajā daļā pat prasījās, ka vairāk Tu būtu uzmanības centrā un var jau ieminēties arī par citiem mānekļiem netikai rapala 🙂 cilvēki jau tāpat pamana 🙂

    Nez ITO man ar labi strādā – šodien Engurē gan Ito, gan Orbit 110 SP bija totāli favorīti, Rigge – tikai daži zemmēri. Man drīzāk sarežģītāks liekas LC Pointeris – spēle laba, ļoti labi iekarinās, bet copju daudzums ir stipri mazāks kā iepriekšminētajiem… nez, kas par vainu, lai gan ir dabūtas, bet mazāk…
    P.S. Māri Tev Rizer ir 702 M?

  3. Krist- ko vari pastāstīt par ITO kustināšanu? man ir gan 110F gan 95Sp, pagaidām neesmu iedarbinājis. Juris Fjodorovs arī teica, ka tikai otrajā gadā piešāvies tos pareizi kustināt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*