Pa to laiku Vidzemē

Vakar bija taču jāparbauda arī šejienes ūdeņi. Domāju ilgi- Kāls vai foreles. Naktis palikušas vēsas, asariem vajadzētu rīties, barometrs palecās tieši tiem par labu un līdakām par sliktu. Foreļu kāti vēl nav atbraukuši no Itālijas, bet kaut ko jau saganīt var- kopā ar kaimiņRaivi laidām tomēr forelēs.

Braucot gar Kālu redzam- uz Bekseriem divas laivas, skaidrs asarus gaida.

Aronā arī lēni, smuki ūdeņi par spīti visām lietavām. Precīzi metieni deva spriganas zivtiņas izmērā līdz 30 centimetriem. Gribējās jau vienu lielāku, bet nepieteicās. Esmu novērojis, ka ir laiks, kad foreles briedina sevi nārstam. Guļ slēptuvēs, bola acis un dienas vada sastingumā, sit kaut ar koku.. Lielas pārmaiņas viņām tur notiek- mammītēm ikri briest, papučiem gīmji un spuras aug. Man tas nozīmēja, ka vairāk šogad nevienu zivi neaiztikšu, tas ir uz mājām nenesīšu. Būs jāiztiek ar asariem.

Nāc manāi pūriņāi- ja par mazu; atpakaļ!

Nāc manāi pūriņāi- ja par mazu; atpakaļ!

Forelītes grāba jebkuru precīzi padotu ēsmu, nekautrējās- viss bija kā nākas un mājās braucot visam kroni uzlika Viktors Ļebeģevs- Ērgļu galdnieks. “Eu man vajadzēs Tavus svarus, mani rāda, ka pāri sešiem kilo būs tai zivij!” viņš sprigani stāstīja telefonā. Lielā uz velci pieteicās. Pirms trim dienām viņš jau četrinieci bija izvilcis, tagad atkal viena.

Bērni negāja gulēt, fotoaparāts gatavībā- gaidījām kad to briesmoni atvedīs svērties. Rekur pāris galabildes, cik svēra- skatieties paši.

Iespaidīgs labi barojies rumpis. Skaidrs, ka ne Viktors!

Iespaidīgs labi barojies rumpis. Skaidrs, ka ne Viktors!

Ir aizdomas, ka jaunākais arī būs makšķerētājs...

Ir aizdomas, ka jaunākais arī būs makšķerētājs...

Rudens tuvojas!

Raksts par tēmu Blogs.

2 komentāri par “Pa to laiku Vidzemē

  1. es jau nu intereses pēc vien paasktītos error failu, kaut vai problēmas vairs nav. ja nu tur atrodams iemesls kāpēc skripta izpilde pārtraukta. vismaz zinātu 100%.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*