Braucam uz Itāliju. 3. pasaules maxernieku spēles! Atbraucām…

Latvijas komanda 2011

Latvijas komanda 2011

Ar deguniem augstu Latvijas Valsts Mežu, Major Craft un Agat atbalstītā Latvijas forelistu komanda aizbrauca plosīties uz PČ. Viss bija izdarīts maksimāli demokrātiski un pareizi. Mežu atbalsts ļāva rangā augstākajiem pēc Latvijas mača neatkarīgi no maka biezuma garantēt braukšanu. Major Craft un AGAT atbalsts ļāva visiem tikt pie labiem kātiem un pirms sacensībām aizbraukt pat uz treniņu Nera upē.Sacensībās copējām ar “Trautino” un “Volkey” kātiem. 602 un 662 modeļiem. (Skaidrs, ka no Major Craft.)

Tāda bija tā pļaviņa

Tāda bija tā pļaviņa

Un tāda ir tā gotiņa

Un tāda ir tā gotiņa

Pacopējām trīs dienas un uz sacensībām braucām jau daudz drošāki, ka zinam kas un uz ko būs ķerams.

Realitāte izrādijās skaudra un konkurence liela. Skaidrs, ka ar to jau foreļu ūdeņi pasaulē ir skaisti, ka tik ļoti atšķirīgi. Mums tādu upju kā itālijā nav un nebūs. Dzidrs ūdens, zivju patiešām daudz un paprāvas. Tās pārsvarā slēpās zem pakrastēm un bija saprovocējamas vienīgi ar ļoti precīziem metieniem. Un jo ilgāk tās bombīja, jo precīzāk vajadzēja mest. Var teikt, ka jātrāpa bija sērkociņu kastītē no septiņu- divpadsmit metru attāluma. Tie, kas ir kastingisti piekritīs, ka no piecpadsmit netriem tas ir pat drusku vieglāk. Tuvā vidējā distance bija pirmā, kas mums ielika “padnožku”, jo reāli Latvijā tāda precizitāte nekad un nekur nav vajadzīga. Turklāt augstajam iemetienam traucēja zari un kazenāji- bieži jāmet bija “pa aso”.

Otra lieta- treniņā ļoti daudz ķērās sīkās forelītes un bija pamatotas aoizdomas, ka dažas mūsu mikro iestrādnes nesīs labus rezultātus. Uz sacensībām atbraucot redzējām, ka ūdens līmenis upē pacelts par centimetriem 20 un sīkaliņu vairs uz šusēm neatrast. Rezultātā nācās ķert relatīvi ļoti lielas un spēcīgas zivis- 22- 35 centimetru mērā. B un C zonās Igoram un Kasparam esot gadījušās arī pa “Brontozauram”, bet piezemētas tās netika.Mikro iestrādnes tā arī neizšāva.

Toties izšāva gumijas, uz kurām bija lielākās cerības. Tās daudzviet patiešām palīdzēja izlīst no nullēm, tomēr resursa bija par maz. Vajadzīgos Berkley bija jāsūta no Amerikas, jo Eiropā tādus neatrast. Paciņa atnāca par vēlu. Rezultātā 40 gumijas uz 4 cilvēkiem divām dienām bija par maz. Ķērās jau arī uz DAM gumijām, tomēr manāmi vājāk. Krāsas, kādas tur derēja bija no baltas līdz spilgti rozā.

Pēc Igora ieteikuma tika veidota stenogramma visiem sektoriem pa zonām, jo tās bija negaidīti plašas

Pēc Igora ieteikuma tika veidota stenogramma visiem sektoriem pa zonām, jo tās bija negaidīti plašas

Sacensību laikā mūsu izvirzītais minimālais uzdevums bija tikt ārā no nullēm atsevišķos sacensību periodos. To katrā dienā bija pa četri, ilgums 45 minūtes.

Sacensību brīdis, fonā batkrievu kapteinis Kiberevs

Sacensību brīdis, fonā batkrievu kapteinis Kiberevs

Kā mums tas izdevās varat pētīt rezultātu ailēs. Varbūt pirmajā dienā par maz kustējāmies, varbūt mānekļu klāsta trūkums darīja savu- esam tur, kur esam. Kā situāciju darīt labāku- domāsim. Nākamais čempis jau Maijā Polijā.

Labākie šoireiz. Hermanis un Muins no Itālijas un Austrumu bastiona līderis, kurš neieredz Gumijas- Šaņins.

Labākie šoireiz. Hermanis un Muins no Itālijas un Austrumu bastiona līderis, kurš neieredz Gumijas- Šaņins.

Austrumu bloka brālība- Moldāvi, Ukraiņi, krievi nu un mēs ar. Ieguvēji tādās cīņās ir visi.

Austrumu bloka brālība- Moldāvi, Ukraiņi, krievi nu un mēs ar. Ieguvēji tādās cīņās ir visi.

Ja ir kas vēl, ko gribat zināt- jautājiet komentāros- atbildēšu.

Raksts par tēmu Blogs.

41 komentāri par “Braucam uz Itāliju. 3. pasaules maxernieku spēles! Atbraucām…

 1. Tight Lines!
  Ar nepacietību gaidīšu reportāžas par visām spininga disciplīnām.

 2. Mārīt! Vai tik nav otrās pēc kārtas?! 🙂 Jebkurā gadījumā, mums visiem (piecām izlasēm) novēlu-ne asakas!!!

 3. Māris man atsūtīja rezultātus no Itālijas!
  Pēc pirmās dienas:
  1.Ita Muin 2. Šaņins 3. Ita Ferro 21. Dzilna sektorā sestais 44.Soldatovs zonā vienpadsmitais 45.Filipovs zonā divpadsmitais 57.Poišs zonā divpadsmitais
  Kopā Latvija 12.vietā `
  1.Itālija 2.Horvāti 3.Slovākija 5.Krievija 10.Baltkrievija

 4. Kautkaa baigi smagi kopumaa iet chaljiem, neskatoties pat uz pamatiigo atlasi, ieprieksheejiem treninjiem Italijaa utt. Gaidam kaadu pamatiigaaku atskaiti par to kas iisti notiek. Vadoshajiem atkal jaunas super eesmas, vai vienkaarshi pashiem vairaak jaatrenneejas kastingaa?

 5. Mārīts nevar neko daudz uzrakstīt,vienīgi īsziņa,tur neiet internets,rīt būs jaunumi.Izskatās ka pa tiešām nav spīdoši

 6. Sveiciens visiem!
  Kā jau Māris minēja- viegli nebija, bet tomēr varējām labāk, kaut nedaudz, bet varējām!
  Tīri mans subjektīvais viedoklis par mani pašu:
  1. Bija man par maz tās divas copes dienas pirms mačiem, ko pavadīju tur, īsti nesapratu kā to zivi paņemt, tāpēc savu vietu atdevu Igoram, kas izrādījās arī pareizi.
  2. Nemāku ķert ar vobleriem un gumijām. Ir kur tiekties un attīstīties.
  3. Svarīgs bija kastings vai metiena precizitāte, bet kā to panākt, ja ir viens ejošs māneklis un saproti, ja norausi būs “auzas” konkrētas, tāpēc daudz neprecizitātes un īsu metienu, kas neaizvelk līdz mērķim, bet tas ir laiks, laiks…un tīri psiholoģiski bliež pa smadzenēm, kas traucē strādāt max precīzi.
  4. Pazaudēju ļoti daudz zivis netālu no sačoka, vilkšanas tehnika, bet vairāk norakstu uz nepiemērotiem āķiem
  5. Veiksme, kaut vai izlozē. Savās zonās gāju 14-6-8-11. No vienas puses it kā nosacīti, bet tomēr arī svarīgs faktors, tomēr centos izspiest maksimumu un ļoti daudz kustējos.
  Paldies atbalstam no Kostjas Koļesņikova puses- notrenkāju viņu pamatīgi, jo copējot nevar redzēt kas notiek blakus sektoros. Tāpat, paldies viņam par profesionāliem padomiem.

  Katrā ziņā mans verdikts ir sekojošs:
  Ievēlāmies uz it kā niansēm, bet tur katrs sīkums ir neizvilkta zivs un nepaņemts punkts.
  Savus mīnusus lai ieņemtu augstākas vietas esmu nodefinējis- ir jāstrādā un jāiet uz priekšu!

 7. Pirmkārt, paldies Mārim par savu vietu, ko viš bij godīgi pelnījis!!! atstrādāju max godīgi! Piekrītu 100% viņam, ir kur tiekties un augt…
  Mans subjektīvais viedoklis 🙂 par sevi:
  Ble, garais iemācies zivi izvilkt!!! 😀 Otrās dienas trešais raunds, vismaz desmit”shodi”!!! Nepiedodami! Metu it kā labi. 85%trāpīju, kur vajdzēja. Ja, pat kastinga čempions teica: Dzilna, Tu met, kā “Dievs”! Tas ir pagodinoši, bet par maz!!!
  Atceries, forele nav prostitūte! nevajag ķert nenoķeramu zivi( es par sevi)…
  Un beidzot: Olte, Tu esi svoločs riktīgais! Ievilki mani atpakāļ šajā “elles virtuvē”! 😀 😀 😀

  p.s. Paldies Major Craft! Exlelents spinings, Paldies Mārim Oltem par morālu un praltisku atbalstu! Piedod par tiem diviem “dē kontaktiem”1 Paldies Egonam, Kostjikam, Igoram, Mārim……

 8. Man ir Major Craft Rizer 2.13m ar testu 3-12g. Tas arī ir ekselents!

  Gan jau letiņi vēl paspīdēs pasaules čempjos!

 9. Izskataas, atkal uzkaapts uz taa pasha graabeklja (tas par daudzajaam ziviim, kuras noraavaas), taapeec jautaajums par aakjiem. Pats LV chempii smagi iekritu uz origjinaalajiem bezatskabargu aakjiem. Gribeejaas buut pareizam un drusku paarcentos. Stipri droshaaki izraadiijaas tie ar pielociitajaam atskabargaam. Tomeer paliek kaut mikroizcilniitis, kas nospeelee lielu lomu ciinjaa ar zivi. Saprotu, ka zivis raavaas nost gan Jums, gan krieviem. Kas bija savaadaak vai pareizaak itaaljiem, vai Shanjinam? Miikstaaki kaati, mono auklas, vai pareizie aakji? Man tagad skjiet, ka aizrauties ar UL aakjiem iisti nevajag: Resnaakas stieples aakjis tomeer labaak notur zivi straumee. Tas, saliidzinot ST11 un ST36 no Owner.

 10. Es vienīgais copēju ar mono auklu, bet arī tad forele nostājusies straumē pamanījās to āķi liekt. Tā vismaz es domāju. Izvilku tās, kam āķi bija konkrēti ģīmī ar visiem trim žuburiem. Līdz ar to secinu, ka zaudēju tās, kas bija knapāk paņēmušas un nelīdzēja tur arī mono, kas it kā pieļauj papildus amortizāciju, varbūt pārāk forsēju izvilkšanu, varbūt…tas par vilkšanu.
  Par āķiem- nedomāju ka tas pieliektais izcilnītis spēlē lomu, drīzāk stieples diametrs, kas man bija smalks (rotiņam), voblerītim jau bija citi āķi un arī shodu mazāk, bet kā jau minēju nemāku ar tiem īsti strādāt, vienu ko saprotu atradu- ar to arī maucu, kaut ko arī noķēru, bet par maz…

 11. Nu re Māri! Izskatās, ka ar komunikācija mums patiešām ir problēmas. Es taču pēc Latvijas čēmpionāta speciāli priekš jums savedu Berkley gumijas, visas ko jūs stāstījāt, kas labi strādā. Ne viens man ko prasīja, ne arī atbrauca ko nopirkt pirms Itālijas?! Es jau Kasparam parādes laikā teicu, ka brīnos ko jūs neatbraucāt pēc gumijām. Nekas nebija jāsūta no ASV, viss bija manā veikalā!

 12. Pirmkart paldies komandai kas shoreiz tika izlase.
  12 VIETA es uskatu ljoti labs rezultaats muusu forelju izlasej.Ja ne brauktu uz treninja un ne tiktu pie gumijam un ne pameginot taas praksee buutu pilniigs vaaks.
  Veselu gadu mees neko kopaa nedarijam.Vienigajs jaunums kas notika,Latvijas forelju chempionaats.”Mezhdusobojchik”kas tiiri labi iznaaca.Otrejz var taads vairs neiznakt.Apstaklju ljoti daudz,patejkshu sheit tikaj vienu,Krievijas komanda kas bija ciemos,kas ieguva komandas absoluto pirmo vietu un pirmo vietu individualaja ne tika apbalvota.Egons ne pasutija medaljas un kubku.Pec machem vinjsh daudz cilveeku prieksha solija ka iznaaca zaminka,un peec nedeljas visas balvas buus uz rokam un aizutis uz Maskavu….Vairak par balvaam neviens ne ko nedzirdeja)))Jautajums?vaj pie mums kaads vel brauks “na obmen opitom”.Pejdeja mums ljoti ljoti nepietiek.
  Es tadas sacensiibas ar taadu sliktu organizaciju un organizatoriem,vairak ne starteshu ka sportists,un sponsoreshana no Goldfish ir absurda.Pec Latvijas machiem skatijos rajdijumu ar E.Zvejas komentariem un sjuzhetu par Ogres upi un palika viss pilnigi skaidrs,sponsors bija Riigas Brivostra,organizeja un pasauca sportistus no kajminj valstii Egons Simsons))Naak smiekli.Par dalibas maksas naudu,man racionali ne viens ne ko nevareja pateikt/Zamjalji,Maris patejca ka knapi pietika varaviksnenem.Bet cipari palika kabataa.Tads pats rasklads ar pasaules speleem naudas zinja.Bija nauda no tautas sporta puses,ka un kur vinja bija tereeta zin tikaj ORGANIZATORS.Organizators bija?bet organizacijas nebija.Daudz dublju un bija izliets uz komandas biedriem,kas nevelejas guleet salauztaa gultaa un dzivoja atsevishki.Kad es ar mashiinu no lielaa celja atbraucu liidz vietaj,muusu gultaas guleja ORGANIZATORU sievas.Vaidzeja visus modinaat lai tiktu no celja paguleet.Bet aciis ne viens ne ko ne tejca.Visas runas bija aiz muguraam.
  Sacensiibu rezultati un manas doomas-
  1.Mees neesam specigakie sportisti shaja discipliina.Mees progresejam ljoti ljoti LEENAM.Es juutu ka pirmajs piecinieks ir div vai triis reiz atraaks,chaklaks,par maniim un maniem komandas biedriem.Tikaj treninja lai pacelt rezultatus ir shobriit jaau par mazu. Mums nau komandas prakses treninjos,nau istaa trennera,nau organizatora ar velmi produktivi domaat un stradat ar komandu visu gadu.Nau menedzhera.Nau naudas.Un veel ir tas ka shados apstakljos tev jadoma par to visu ka sportistam.Manupraat mums 3-4 gadus nau ko dariit shaja discipliina PC.Ja kaads nepiekriit lai dod savus argumentus.Par devinjem gadiem,mees ar shadu organizaciju shaja sporta vejdaa paliikam par bumbu kuru visi grib viegli sist.Mums nau jaunaas paudzes,mees ne ko ne daram laj to atrast.Domaju tapeec ka ne vienam no ta ne ko nevajag.
  Strategijas ne bija,ne bijam gatavi lielaam strauteneem.Ne maakam kert daudz.Netishie kastinga metieni deva kert zivi.Daudz laika aiznema precizitate.
  Ir jamaacas.Bet pagajdaam mees esam -4 gadi aizmugure.

  sorry par kljudaam un anglju burtiem.

  Ar cienju
  Igors Filippovs

 13. Paldies Igoram par paardomaam! Shtrunts par kljuudaam, var just, ka rakstijis cilveks, kam ruup situaacija un ir skrobe, ka mees esam tur, kur esam. Paldies par to, Igor!
  Par Igora rakstu runaajot, varu tikai piekrist, ka nav iisti redzama komandas darba, nav trennera, kas to visu uzraudziitu un dotu kvalificeetu padomu. Shogad pirmo gadu tika objektiivi atlasiiti stipraakie. Man personiigi interesee, kaads bija KOMANDAS sagatovoshanaas process? Kaapeec KOMANDA neieradaas treneeties zonaas vienu nedeelju peec LCh, kad notika Ogres alata? Vieniigo es tur sastapu Kostju, bet izsludinaata bija IZLASES piedaliishanaas. Kas iisti notika pashaa PCh? Varbuuut bija paaraak maz laika, lai sagatavotos, varbuut paaraak maz iniciatiivas, varbuut lomu nospeeleeja personiigaas ambiicijas. Varbuut vienkaarshi paaraak daudz latviskas nenoviidiibas (tas skatoties no malas par to, ko teica Raivis). Galu galaa izskataas, ka nebija neviena, kas speetu savaakt godiigi kopaa atlasiito KOMANDU, noraadiit uz nepilniibaam, sekot KOMANDAS treninju procesam. Tai jaabuut personiibai, kuru respektee. Varbuut, kaa konsultantu pieaicinaat JST? Ir jaabuut smagam komandas darbam, tad buus arii rezultaati. Tajaa pat laikaa ir jaaturpina uzsaaktais ar godiigiem atlases machiem. Lai chaljiem ir interese katru gadu tajos starteet un perspektiiva tikt Latvijas izlasee. Bet, peec atlases ir jaasaakas darbam ar izlasi. Ja nevari, vai negribi shajaa darbaa piedaliities, tad atbriivo vietu citiem, kuri grib un var. Ja nav shaada KOMANDAS darba, tad tieshaam nav ko teereet naudu, piedaloties naakamajaa PCh Polijaa. Taa vietaa normaali sagatavot savus machus un straadaat ar KOMANDU visu naakamo sezonu. Es tieshaam ceru, ka naakamsezon turpinaasies forelistu sveetki ar nosaukumu Latvijas chemipionaats, un peec paaris gadiem mums buus rezultaati arii PCh.
  Ar cienju,
  MarisV

 14. Kā sacīt jāsaka:) pēc kaujas visi ir gudri, tas tā…tomēr kļūdas ir jālabo, no sākuma jau jāsaprot pamatu- kur tad ir tās kļūdas.
  Tas, ka visi iepriekšējie PČ tika finansēti no savām kabatām ir ieviesis vērā ņemamu ietekmi arī izlases attīstībā, ir kaut kādi uzplaiksnījumi, bet nav nekādas plānveida attīstības, piekrītu : nav darba ar komandu, nav treniņu, nav shematikas, nav stratēģijas un galu beigās nav naudas.
  Kāds teiks- nauda nav galvenais, teikšu- nauda ir galvenais līdzeklis mērķu sasniegšanai.
  Pats ar savu iniciatīvu iesāku šo pasākumu tālajā 2002. gadā. Pēc čempionāta sapratu, ka ja man pašam par to visu ir jāmaksā, tad man to visu nevajag, pa lielam arī visi pārējie braucieni bija uz pašfinasēšanās principiem, tad vai varam runāt par kādu komandu, attīstību un tā tālāk.
  Pilnībā piekrītu Igoram- nav menedžera, kas ir spējīgs piesaistīt finanses un nav līdera, kas var izstrādāt komandas stratēģiju, kas var turēt grožus.
  Tomēr ir arī liela nozīmē personālijām un attieksmei vienam pret otru, atvainojiet, bet es personīgi komandu nesajutu ne vienu mirkli, ja tā pavisam godīgi- tad attieksme bija: nu jā kaut kā netīšām tu te esi trāpījis…

 15. MK: man skjiet, ka shoreiz kautkaadas ieziimes pareizajai kustiibai jau bija manaamas. Kautvai organizeejot LR chempi un ljaujot braukt labaakajiem. Kautkaads finanseejums arii jau bija. Tikai pietruuka taas stingraas rokas, kas sho procesu vadiitu un visus savaaktu. Ir ljoti daudz speeciigu forelistu, bet vajag vienu autoritaati, kuram uzticeet darbu ar komandu visa gada garumaa un tad prasiit rezultaatu. Man skjiet Egona&co laiks ir pagaajis, vajag jaunas asinis.
  Man un maniem komandas biedriem bija prieks, ka izlase bija taada, kaada taa bija. Tikai, zinot latvieshu mentalitaati, skjiet atkal buus precedents, lai pateiktu: re – ljaavaam vienreiz aizbraukt MK, ZG, kuriem paveicaas novinneet seetas machus, bet vinji neiedereejaas komandaa un rekur rezultaats un vainiigie.

 16. marisv
  Gan MK, gan ZG nav jaunienācēji , MK visdrīzāk, tomēr ir 🙂
  , jo ZG jau ir paspējis spalvas izplucināt vēl citos PČ, pagājuši jau deviņi gadi un MK nav tas, kas bija toreiz 🙂 katrā ziņā mēs savācāmies kopā priekš LV čempja bez kāda finansējuma no malas, tikai katrs ar saviem mānekļiem, līdzekļiem u.t.t. Bija mums vēl viens kadrs, kas noteikti pastiprinātu komandu, bet dēļ tās pašas fuckinās naudas nerada iespēju startēt…nu neiešu tagad diskutēt par ekonomikas problēmām 😉
  Ja turpmāk notiks oficiāla atlase, katrā ziņā GoFishing blice ir gatava pierādīt savu atbilstību 🙂

 17. Daudz kur piekrītu Igoram un eMKam! Ar naudām ir kā ir! Nemaz ar tādi “muļķīši” neesam. Es visu laiku turu roku uz pulsa! Man ir divi kubikmetri krievvalodīgās periodikas par copi, iespēju robežās (laika ziņā)rokos pa netu. Lauvas tiesa brīvā laika tiek pavadīta pie upes. Es nevaru nopirkt trīs japāņu voblerus un tos testēt, ja dēlam, meitai jāpērk apavi skolai! Kur ta palika tā solītā štuka, mānekļiem, auklām u.c.??!!! Jādiedelē no pārējiem komandas biedriem (Igora, Māra, Kostjika)!!!
  Kas mums ir, ar to i startējam! Palūrēju Mišina kastītē. Viņam, vienam gumiju bija vairāk un dažādāku kā mums visiem kopā!

 18. Nu re kur viss labi apzināts. Mums vairāk kā nav nekā IR. Nabagi esam un punkts.
  Par treniņiem- man jau bija visvieglāk uz tām zonām nobraukt, reizes trīs arī biju pēc LČ, vienreiz ar Kostju. Bija doma arī citiem to ieteikt, bet plosījās LČ no laivām un kuram Tu vari likt dēļ treniņa likt mīt pāri pus Latvijai?! Nauda vajadzīga.
  Organizatori vajadzīgi, skaidrs. Abet kur to sporta menedžerus inkubē? Vienīgais blēdis, kurš spēj nokruķīt tā, ka pēc tam tikai brīnies ir Zmeja TV. Citus es pamalē neredzu. Bet kurš gribētu ar viņu?
  Redzu, ka loģiski “organizatoros” ticis esmu arī pats, jo kopā ar Egonu biju kā treneris līdzi. Jā un arī sieva bija līdzi, kaut pa sacensību laiku viņas mums tuvumā nebija- brauca pa Itāliju uz savu roku. Tā nakts, kuru Igors min bija pirms oficiālās iebraukšanas un viņš labi zin, ka es tanī vēlajā stundā viņam ar sievieti to numuru nokārtoju. Pārējās dienas divvietīgais numurs stāvēja brīvs cerībā, ka kungi tomēr būs. Taisnība, ka gultas- vismaz viena bija pilnīgs vāks un ne Egons ne es neizklapatojām no trīszvaigžņu viesnīcas neko labāku.
  Es arī esmu “mugurnieks” un tajā cietākajā no sūdīgajām gultām visas naktis tāpat kaut kā nogulēju. Ja grib, tad var. Vai ir pamats gribēt- cits jautājums.
  Pamats gribēt. Runājot ar daudzām izlasēm parādijās tas jocīgais fakts- nav daudz spiningotāju, kuri gribētu tādā čempī startēt un gatavoties tam.
  Baltkrieviem, krieviem ir nauda, bet nav gribētāju. Citu, jaunu, izņemot tos, kuri jau piedalās.
  Mums griba ir, bet naudas nav- tas varbūt pat ir labāk.
  Par naudas lietām- cik saprotu naudas nākamajam gadam neviens kopīgās negādās, karpinieki meklēs paši sev, tā ka nesatraucieties. Pamata braukt uz Poliju nebūs.
  Par caurspīdīgumu- Egonam stils ir tāds dīvains- kāpēc nevar visu kā ir nolikt uz galda un visiem izskaidrot- nezinu. Zinu tikai, ka daudzi čempionāti bijuši kad viņš vai es arī piemaksājam no savas puses to, kas pietrūkst. Abas Portugāles noteikti atceros, ka tā bija. Bet naudās jābūt skaidrībai, piekrītu.
  Tas, kas mani ļoti sarūgtināja bija baumas, ka ir kopējos varas ešalonos esot pāris smeceri, kas sev otkatus tomēr pamanījušies nohamīt. Tur pazuda tas tūkstotis mānekļiem, manā saprašanā. Egons tas toč nebija.

  Runājot par komandu- šoreiz viss bija godīgi. Brauca tis, kas bija pelnījuši pēc ranga un rezultātiem. Bet man tā komanda pēc noskaņojuma nepatika. Varbūt ir godīgi saprast to, ka neesam profesionāļi. Labi Latvijas labākie, kas atbraukuši piestartēt- kā Andora (atkal nav labs salīdzinājums, jo Andorai valsts apmaksāja braucienus). Ir pāris džeku ar biezākiem makiem, pāris vispār bez makiem, bet atbraukt un paelpot vienu gaisu ar labākajiem ir jauki.
  Pats jūtos citādāks savā attieksmē pret sportu, bet ar LČ organizēšanu vai kā teiktu Igors- sūdīgās organizēšanas sekām kaujoties, nevarēju līdz galam dabūt spēkus izturēt. Un tad vēl Kaspars ar tām vīķēm…
  Lai arī privātajā dzīvē esmu spiests kauties ar sūdīgas organizēšanas sekām, esmu gatavs Jums katram mest izaicinājumu un godīgi sacensties.
  Bet savās vizuļu kastēs pirms sacensībām labprāt nevienam vairs neļaušu rakāties. Kā Igors un Kaspars, nevis kā Kostja un es.
  Cik es saprotu LČ nebūs, jo bez Gold Fish piedalīšanās to nevar pacelt.
  Latvijas izlases nav, ir tikai džeki, kas negrib par savu naudu mocīties, paši nabagi būdami vai nebūdami.
  Menedžera nav, ir tikai blēži, kas sola un nesaka kur nauda paliek.
  Vienīgais, kas ir- daži džeki, kas gribētu atbraukt piedalīties jaukā notikumā.

  Sanāk tas pats, kas ar manām attiecībām ar valsti. Viss ir dimbā un vienīgais, ko varu darīt ir turēt savu ģimeni. Foreļu saprašanā tas ir- audzināt puikas, kas Jums parādīs kā jācopē.
  Igors savu audzēkni jau uz pjedestāla augšas uzlika.

  Bet runājot par startu- es pagājušjā gadā PČ pēc pamatīga kritiena pirmajā dienā- (paliku desmitais zonā, ja nemaldos) nākamajā dienā zonā dalīju pirmo- otro vietu. Un izlauzu visus tos, kas pēc Igora domām ir tālu mums priekšā. Arī itāļu Tarzānu, kuru noķēra ar nepielocītām atskabargām.
  Šis nebija mūsu čempionāts, jo pārāk atšķirīga bija Negra no mums pierastām upēm.
  Polijā tā nebūs. Un vienīgie sūdi ir tie, ka man ar savu pārliecību un ticību ka varam vienīgais puslīdz drošais kompanjons droši vien būtu Kostja. Pārējiem kaut kas traucētu vai pietrūktu…

  Bet izlasot Raivja Berga komentāru atcerējos- tiešām es tak viņam izstāstīju ko un kā vajag. Tās nimfas tiešām ir pie viņa veikalā- tie paši rozā vēzīši, kurus Kostja pirms otrās dienas visiem jautāja- kāpēc mums nav.
  Bet Dzilnīt nesatraucies- TĀS īstās gumijas var pasūtīt tikai no USA, Fish Bon tādas nav.

 19. Mani ljoti satrauca MO staasts.
  Ir divi jautajumi,pirmais-
  Pagajusha chempionaata kadi mees palikaam no cikiem?
  otrais-
  Kapeec tevi ne samainija otraja dienaa,par kuru tu lepojes?
  Labi ka iznaaca labi nostarteet,kaadam par astoniem gadiem ar ta ir biis.
  Bet tu tachu ne vari starteet viens?Sacensiibas ir komandas darbs.Un muusu lidz shim sheema ne atajsnoja sevi.
  Bet salauzta gultaa guleet vari!bet nau to veerts kliegt par to publiski,kaut vai taapec ka manu gultu visi redzeja,bet tavu ne.tagad tam nau nozimes.
  Kostja ne iedziljinaas muusu probleemas,taapeec tev taa liekaas.Vinsh ir sportists ne tikaj forelees,bet arii no laivaam LC.Kur tikaj sho gad ir 4 posmi.Vinjsh domaa tikaj par copi.
  Vinjam patiik m.sports ka taads.Par to es nevaru shaubities,ta ka vinjsh ir musu kluba biedrs.
  Polija labpraat brauktu veikt video ierakstus,bet dzirdeju ka vinjem var tas pasakums aplauzties.Un tad vis notiks Chehija,kas ir pa visam cita dziesma.
  Ta ka nakosh gad galvenais un atbildiigais par spinninga sportu LSMF buus Haris R. varam domaat ka kaut kas mainisies sporta ka tada labaja pusee.vismaz es Jums noveelu ta domaat.
  Mums jaaudzina jauna paaudze,mums ir pieredze,bet pasaule grozaas atraak ne ka mees kustamies.
  Ljoti patiikami ka sheit var diskuteet un dzirdeet daudz viedokljus.Var buut kadreiz tiksim pie viena viedoklja,varbuut ne….

  Nichego lichnogo,
  Ar cienju
  I.F.

 20. Tieši tā! Atmest savas ambīcijas, emocijas. Runāt par konkrētu lietu.
  p.s. Igor! Pēc MC Volkey, Povermešu rokā negribās ņemt!!! 🙂 Bet es ar tādu startēju PČ!!! 🙂

 21. Māri, nevajag sacepties. PČ ir pagājis, sūds ar visām gultām, pazudušo štuku un tā tālāk.
  Nebija mūsu čempis. Piekrītu. Tāpēc nevajag mest plinti krūmos. Pa šiem gadiem pieredze ir savākta, to vienkārši vajag mācēt izmantot. Nav jauno- nepiekrītu, ir Sergejs un paldies Māri, ka uzņēmies bez maz vai patrona lomu.
  Par sevi negribu neko teikt, bet katrā ziņā esmu vēl gatavs kapāt un kustēties, ja varu palīdzēt komandai, šis čempis man atgrieza sacīkšu garšu un spītu.
  Ambīcijas…katram mums ir kaut kādas ambīcijas, aicinu vienkārši ieklausīties vienam otrā un kaut uz mirkli nolikt šīs pašas ambīcijas un iepriekšējo gadu sasniegumus pie malas. Piemērs : Manuprāt ar Tevi (MO) runājām par Leona rotiņiem, teicu- paņemiet ar dzelteno lapiņu, cik mums bija šo vizuļu ar dzelteno lapu? Apaļa 0! Un paldies par Tavu mānekļu kasti un to, ka ļāvi izmantot savus mānekļus. Atradu tur vienu dzelteno “mazulīti”, kas arī strādāja. It kā pa dzidrajiem (Zviedrija) ūdeņiem esmu nocīnījies pietiekoši lai objektīvi kaut ko varētu ieteikt…tas tā 🙂
  Bet ne tāpēc sāku rakstīt, var tagad pateikt- viss ir slikti, naudas nav, cilvēku nav u.t.t. Varbūt vienkārši jau šobrīd vajag sākt ne tikai domāt, bet arī reāli kaut ko darīt lai aizbrauktu uz nākošo PČ (vienalga Polija, Čehija), vienkārši savākties visiem kopā un izspriest visus par un pret, bez kādiem apvainojumiem, izanalizēt pieļautās kļūdas. Nolemt- braucam vai nebraucam, ja braucam, tad ko vajag darīt rīt, parīt un pēc mēneša, respektīvi uzmest darbības plānu. Uz Zemes nauda ir, vai mākam to piesaistīt un pareizi izmantot, tas ir cits stāsts.
  Katrā ziņā es esmu gatavs “kauties” tālāk, ja man ir līdzīgi domājoši komandas biedri, tad jau šobrīd sākšu domāt par to kā aizbraukt un pienācīgi nostartēt.
  Jā, un sveicieni vārda svētkos! 🙂

 22. Meklēju komandas menedžeri- tas ir trūkstošais posms, bet par Gultu sakot- divas no trim naktīm pārgulēju Tev Igor, domātajā, jo tas makans Egons tak krāc!:)

 23. + otrajā dienā mani nesamainīja, jo Masaļskis Jānis paziņoja, ka nav gatavs startēt un nāca man aiz muguras+ man bija ļoti laba informācija kas un kā tur jādara- tā teikt komandas darbs.

 24. Nupat ar MK vienojāmies, ka komandai jāsanāk kopā un visu jāizrunā, lai var saprast ko un kā turpināt.

 25. A. God. Profesionaalji, forelisti un sportisti
  Bija tiešām interesanti palasiit ko, kaa un kad par PCH raksta cilvēki, kas tur ir piedalījušies, kaa arii tie, kas tur ir bijuši, protams tie, kas par to ir dzirdējuši no treshajaam personaam un arii tie kam par to nav pat ne mazākās sajēgas.
  Mineetajos komentāros ir manāms daudz saapju, nepiepildītu sapnju, ilūziju, vilšanās, kaa arii lieliski domu graudi un konstruktīvi piedāvājumi. Iespeejams, ka kaadam vajadzētu sheit izteikto un izsaapeeto saglabāt mapītē, lai nākošajam komandas kapteinim (ja vispār izlase pastāvēs) iesniegtu, kaa informatīvu materiālu darba lauka apjaušanai.
  Ceru, ka vairums no diskusijaa iesaistītajiem saprot, ka mashkereeshana un makshkereeshanas sports ir divas dažādas lietas. Taatad, par sportu – Izmetiet, beidzot, no galvas vaardu FORELJU CHEMPIS, tas nav foreļu čempionāts, un daudzas no pasaules vadošajām komandām to sen jau ir sapratušas. Taa ir modernaa piecciinja spiningošanā. Kastings, fisiskaa sagavotaviiba, vizuļa vadiishanas iemaņas, taktika un operatīvā domāšana kaa to visu pareizi izmantot konkrētajos apstākļos. Trijos no minētajiem, atzīmei ir jaabuut vismaz 4 (no 5) un pārējie nedrīkst buut zemāki par 3, tad var sevi jau saakt uzskatiit par sportistu. Atskaites punktu varat njemt Shanjinu kam 4 dicpiliinaas ir 5, vienaa 4+
  Ja nu beidzot ir savākti vai ,labaak, atlasīti vismaz 6 shaadi sportisti, tad viens, no komandas pirmelementiem ir. Tad veel ir nepieciešami komandas kapteinis un menedžeris, varbūt arii apvienoti vienaa personaa. It kaa viss nepieciešamais taa kaa buutu, tachu mees atkal nonākam pie taa sāpīgā jautājuma NAUDA, par kuru tad to visu izlasi var darbināt un izmantot ceelo meerkju sasniegšanai (medaljas). Un shinii briidii saak veidoties apburtais loks. Njemot veeraa to, ka laureātiem nekādas naudas prēmijas vai citādas mantiskaas vērtības netiek pasniegtas, un arii savaa zemee atgriezoties, pabalstus neviens neizsniedz, jo nav olimpiskais sporta veids, sanaak, ka ieguldītā nauda nav pat investīcija, jo uzvaras gadījumā tu pat celja naudu atpakaļ nesaņem, paliek tikai un vienīgi – lielais PRIEKS. Cits gadījums ir – piesaistiit sponsoru. Un sponsori shinii sporta veidaa protams ir inventāra ražotāji, kuri veelas, lai vinju prece buutu izreklamēta kur vien iespējams, un lai visi vēlētos makshkereet tikai un vienīgi ar to, ko ker laureāti. Bet sponsors, pirms pieshkirs naudu, prasiis – ko juus esat sasnieguši,….nu un pie kaada sponsora Latvijas izlase varētu vērsties ar saviem līdzšinējiem rezultaaiem? Domaaju, ka daudzi atteiktu, vien taa iemesla peec, lai nesabojātu savu vaardu. Taatad atliek vien trenēties visaas disciplīnās, pilnveidoties, peec trim gadiem startēt PCH (kaut vai par saviem liizekljiem), un ja gadījumā ir ienjemta vismaz 5 vieta no 15 (nevis 7komandaam), meeginaat ielauzties sportaa atkal, ja nee tad aizmirst par to visu un sarakstīties blogaa par to, kuraa upee kursh bijis, un cik lielas foreles nokeeris. Staavot margrietiņu laukaa ar salmu cepuri galvaa un reklāmas bukletu par alpīnismu rokaas un sakot „es gribu uzkāpt Everestaa’’ ir par maz…..
  MO. Maari, par to Tavu nedzīstošo bruuci – viikjeem. Sacensiibu nolikums tika kopēts 1:1 no PCH nolikuma, un tas tika uzticēts Tev, ja gadījumā ir nepieciešama biezāka vārdnīca, dod zinju, palīdzēšu. Latvijas chempi atklājot galvenais tiesnesis Viesturs skalji un skaidri visiem sacensību dalībniekiem un klaatesoshajiem pazinjoja – skaitās VISAS nokertaas zivis. Es nokeeru gan foreles, gan līdakas, sapalus, un viikjes. Zinu, ka blakuszonaaas bija līdzīgi un dažiem veel palaimējās arii grunduļus piemānīt. Un Tev tachu arii tik svarīgos punktus tieshi viikjes palīdzēja uzlabot, ja mani protams redzes atminja nevilj. Tu tachu atceries, kaa muusu izlasi vairākkārtīgi PCH apmakshkereeja ar 5cm asarīšiem. Tad veel, katrai komandai bija iespēja iepazīties ar sacensību nolikumu, neskaidrību gadījumā pārjautāt un buut lietas kursaa pa notiekošo – ja kaadam rodas aizdomas vai pārliecība, ka sacensību noteikumi tiek pārkāpti, stundas laikaa pec sacensību beigām ir jāiesniedz protests. Tu tachu to labi zini, un varēji tak rīkoties, bet shii čīkstēšana nu ir apsoluuti nevietaa

  Kaspars P.

 26. Kaspar! “skladno zviņiš”! 🙂 Man neinteresē jūsu ar Māri “nedzīstošā brūce”, skaidri redzams, Tu runā ar Igora vārdiem. Daži jautājumi: Interesani, ko sasniegusi baltkrievu izlase, piesaistot sponsorus un daudz lielāku budžetu?! Tu runā par moderno pieccīņu. Kas no tā visa šajā čempī Tev bija?! Izņemot rannera neklausīšanu?! To, ka Tu proti ļoti labi makšķerēt, mēs zinām. Cepuri nost par Tavām iemaņām!
  Kāpēc izlase nevarēja dzīvot, startēt tā, kā notika trenniņā (ā, Tu tur nebiji)?! 🙂 Īstenībā, šis bija īsts foreļu čempionāts! Citas zivis kaut kā neķērās! 😀 Komandai jābūt vienotai, bez kaut kāda “līdera sindroma”. Tas tā…tikai neuztver to pārāk personīgi! 🙂

 27. Igor Dz. es tieshaam nesaprotu, ko Tu meegini, ar savu teikto pieraadiit, …bet ja jau esi pieveersies “pagaatnes” dziljaakai izpeetei un analiizei – varbuut vareesi atbildeet uz jautaajumu – kaapeec shaa gada Latvijas speeciigaakais forelists (Tavs audzeeknis), kopaa ar veel tituletaaku ranneru (kuri abi bija TAJAA trenninjaa, nu TAJAA, kur es nepiedaliijos), kuri bija saliedeeta komanda, dziivoja kopaa vienaa viesniicaa un gatavojaas startam, tam IISTAJAM chempionaatam kur CITAS zivis nekjeraas, otrajaa dienaa nokeera 4 foreles un palika peedeejaa vietaa, pat aiz Kazahijas sportista, kuram kastiitee vispaar bija tikai 4 maaneklji?

 28. Tā brūce jau par to ir, ka nolikumā definētas lietas galvenais tiesnesis ar vienu žestu nobrucina.
  Un pats noķēru maili, lai pierādītu, ka tās ķert galīgi nav problēma. Pēc tam turpināju spiningot normāli.

  Par pieccīņu piekrītu. Arī tā to visu kopumu varētu nosaukt.

  Bet Sergeju nevajag vilkt uz zoba, ka tikai četras zivis izvilka, kad es aizmugurē stāvēju. Viņš startēja grūtākajā zonā. Vari izlasīt Šaņina sacensību atskaiti http://www.spinmedia.ru
  Atceries kā mums Bulgārijā gāja otrajā dienā. Arī tur man neklausīji par to, ka vajadzēs Black Fury Nr 3. Tā ka Dzilnam drusku taisnība ir.
  Protams varam tālāk diskutēt par to, kādi mums tie treneri… Domāju, ka visādus brīnumus pieredzējuši.
  Tas, kas mums trūkst ir sacensību pieredze. Desmit foreļu sacensību gadā pieredze.

 29. Un par to, ka LČ man būtu jāiesniedz kādam protests… Ja mēs paši nevis copēsim, bet lūkosim viens otru piešmaukt, labāki spiningotāji nekļūsim.
  Iesniegt protestu mums par to, ka mums gribas kaut ko izštukot pateicoties mutvārdu niansēm… Tu jau zini, ka man jurisdikcija netīk

 30. Kaspariņ! It kā ne nabags, ne prāta apdalīts, bet cepies par to ko nevajag! 🙂 Kāda pagātne un analīze?! Ble, ja šitā, tad: kur ir pasaules ceturtā ranga spiningotājs, Latvijas vicečempions ar deviņu gadu pieredzi???!!! Kam vizuļu, vobleru, gumiju pilla kaste?! Kur?! Dirsā! Sorry Kaspariņ, nemeklē skabargu tur, kur pats sev baļķi acī neredzi!
  Mans audzēknis bija “ugunskristībās” unmorāli sadega! I viss… Dodiet man resursus, vēl ne tādus izaudzināšu! Pats nostartēju sūdīgi, ja ne ļoti sūdīgi! Varbūt par vecu. Tikai iepriekšējos gadus ar pierādījās tas, ka startējot tie kam ir nauda-arī nekur tālu nav tikuši! Esmu teicis visu….

 31. …”How Fragile We Are” (Stings) laba muuzika, paklasieties, paliidz….

  …Saprotu, ka veelaties mani redzet, kaa K.Marksa sapnju piepiliijumu…piedodiet, nevaru iepriecinaat…

 32. …laikam mani nesaprata. Nopietni apsveru iespēju pamušot ziemeļzviedrijā! Līdzi paņemot puišeli, lai redz skarbo ziemeļu dabu.
  Pie šitā “razklada”, negribu būt tādā izlasē!!! Dariet, kā gribiet!
  Visu cieņu Kostjam un Igoram! Viņi daudz piedomāja pie sacensībām!
  Kaspariņ. Man ir pietiekoši paziņu un draugu, kas ir ļoti labi situēti. Viens no tiem, atbalstīja manu puiku vasaras, sporta nometnē. Uztur divus labdarības fondus: bērniem bāreņiem un bērniem invalīdiem. Viens paziņa, labs makšķernieks, regulāri močī pokeri. Kā Tu domā, kuru es vairāk cienu?!

  p.s. Džonijs Kešs (|Sāpes) man patīk labāk! 🙂

 33. Igor! Jesļi ja sčitaju što vokrug meņa odņi duraki, značit ja centraļnij!!! 😀 😀 😀 Projehaļi etu tjemu! Boļše ņeintjeresno!

 34. Paldies par domu apmaiņu. Tāpēc jau mēs dzīvojam šajā pasaulē lai mācītos no savām kļūdām, pilnveidotos un saprastu. Saprastu ko nozīmē Dzīve un ko nozīmē būt Cilvēkam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*