Skolas aicina

Te ir foto no lekcijas Bebru internātpamatskolā. Ja aicina- braucu, ar bērniem ir vērts runāt. Šopavasar esmu bijis jau kādās sešās. Preiļos, Ērgļos, Amatas pamatskolā, Sidgundā un Bebros. It is worth to speak with children. This is from class in Bebru primary school

Ciet- vaļā!

Tik straujas pavasara atnākšanas sen nebija gadījies piedzīvot. Vidzemē viena nakts lietus un vēja aizmēza 70% sniega un ja stārķis vēl iepriekšējā vakarā 27. martā izskatījās kā citplanētietis, tad jau 12 stundas vēlāk pilnīgi normāli.

Atsperu laiks -Springtime

Pavasaris āzē.  Jau četrus izklupienus esmu veicis lielo lomu virzienā- velti.  Divi 400 gr. asari Liepājas ezerā ir vājš mierinājums laikā, kad sapņu lomus vilkt ir iespējams. Brekšus lūkoju ķert divas reizes- dabūju tikai smuku brekšu foto, Copes lietās Aprīlī būs redzamas.

Mode

Sēdēju Stila un Modes ceremonijā, kuru LNT rādīs 8.martā un domāju. Nenovērtē pie mums outdoors stilu fashion guru aprindās… Varbūt te ir īstā vieta, kur to ierādīt? Kas ir stilīgi un kas nav copmaņiem.

kas kur kad

Pēc zīmēm spriežot varēsim gozēties uz ledus līdz pat Marta beigām. Zivis to parāda labāk par LHMCentru. Stintes jeb salakas nesteidz nākt uz nārstu ne Ventā, ne Liepējas kanālā, kur kāds palūdzis kuģiem ledu salauzīt esot- ja tas ir tā, tad centrālā stulbība. Dienvidkurzemē tādas gadās.